برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر به ایران می آید

چهارشنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۷ — باشگاه خبرنگاران

نشست شورای آکادمی ملی فوتبال با حضور کلیه اعضا بعدازظهر امروز برگزار شد.

سپ بلاتر

این نشست که با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، محمدحسین علیزاده، احمد هاشمیان، محمد احسانی، محمد خبیری، رضا گل محمدی، محمدرضا ملا محمد، نصراله سجادی، امیر حسین حسینی و امید جمالی برگزار شد اعضا در خصوص عملکرد یکساله آکادمی ملی فوتبال بحث و بررسی کردند.

در ابتدای نشست دکتر علیزاده گزارش مختصری را از اهم اقدامات آکادمی ملی فوتبال در یک سال گذشته ارائه کرد که به صورت خلاصه می توان به اقدامات آکادمی در زمینه برگزاری دوره های آموزشی در فوتبال پایه به خصوص برای گردانندگان این مدارس در سطح کشور، سامان دهی مدارس فوتبال، برگزاری دومین همایش بین المللی علم و فوتبال، پیگیری و اجرای طرح آکادمی باشگاههای لیگ برتری، طرح فیزیولوژی فوتبال پایه، فعالیتهای آکادمی در خصوص گسترش آسیا ویژن در سراسر کشور، گزارش مالی، برگزاری اردوهای آماده سازی برای تیم های ملی و برنامه های سال آینده اشاره کرد.

در ادامه نشست رئیس فرداسیون فوتبال درخصوص برنامه های انجام شده و پیش رو و به خصوص برگزاری همایش علم و فوتبال که مانند دوره قبل برای فدراسیون فوتبال اهمیت زیادی دارد گفت: در سفر به زوریخ و نشست با بلاتر از وی خواستیم تا به ایران بی آید و همین امروز نامه ای از او دریافت کردیم که در آن بلاتر موافقت خود را برای حضور در ماه جولای آعلام کرده بود.

در پایان علی کفاشیان ضمن اعلام خبر معرفی فریده شجاعی به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حضور در انتخابات هیات رئیسه AFC که برای انتخاب دو عضو خانم باقیمانده در آن، از کلیه اعضا خواست تا کلیه تلاش خود را برای حمایت از وی انجام دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391