برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله چاووشی به درخشان: حافظه مردم ضعیف نیست آقا!

یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۵۷ — گل

آقای درخشان می گوید مشکل من فنی است،من یه سوال دارم واقعا ایشان به حرفش اعتقاد دارد؟من چند ساله در این تیم بازی می کنم،همه مربیان قبلی می گفتند تو یکی از فنی ترین بازیکنان تیم هستی

افشین چاووشی

وقتی در تیمی پول نباشد و مربی هم به جای استفاده از بازیکنان اصلی و محبوب روی به کسانی دیگر بیاورد و مهم تر از همه آنکه تیم نتیجه هم نگیرد خب، خود به خود جرقه ی باروتی که برای منفجر کردن لازم است زده می شود. مثل داستان این روزهای داماش. درخشان که تیمش در دور برگشت بد کار کرده و اگر امروز در آن پایین جدول جا خوش نکرده است تنها به لطف بد کار کردن سایر تیمهاست نه بازی های تیمش و از سوی دیگر او مدتی است که ستاره محبوب رشتی‌ها افشین چاووشی را هم نیمکت نشین کرده است و به او بازی نمی دهد، اوج این قضییه در این چند بازی اخیر مشاهده شده است، مخصوصا در بازی با صبا که داماش عملا در خط حمله مشکل داشت ولی درخشان حاضر شد آخرین تعویضش را حتا در خط دفاع انجام دهد ولی پای چاووشی را به زمین باز نکند! از این رو به سراغ چاووشی رفتیم و او هم سفره ی دلش را تمام و کمال برای ما باز کرد:

" آقای درخشان می گوید مشکل من فنی است، من یه سوال دارم واقعا ایشان به حرفشان اعتقاد دارند؟ من چند ساله در این تیم بازی می کنم، همه مربیان قبلی می گفتند تو یکی از فنی ترین بازیکنان داماش هستی. من پارسال در پست هافبک چپ بازی می کردم در پشت فروارد بازی کردم و هم در پست خودم یعنی نوک، بعد می شود من مشکلم فنی باشد و مربیان در هر جا که کمبود داشته باشند مرا به بازی بگیرند؟ ولی الان شدم بازیکن غیر فنی! داستان چیز دیگری است.درخشان می خواهد بازیکنی را که خودش آورده است بازی دهد تا فردا محکومش نکنند که چرا داماش را مجبور کرده که با او قرار داد ببندند.

وقتی از ایشان می پرسند که چرا بازیکنی که در چند هفته یا مصدوم بوده و یا اگر بازی کرده شش، هفت هفته است گل نزده، ولی همچنان اورا فیکس بازی می دهد، می گوید باید به کبه فرصت داد تا بهتر شود و گل بزند اما من این فرصت را نباید داشته باشم که هیچ، مثلا در رشت به نفت تهران گل می زنم ولی هفته بعد در برابر سپاهان باید به نیمکت بچسبم و وقتی به زمین می فرستد مرا که دیگر کار از کار گذشته است! از درخشان یک سوال دیگر دارم، چه زمانی است که من بازی کردم و تیم نتیجه نگرفت؟ در کدام بازی از من ناراضی بود؟ اصلا درخشان روحیه را از من گرفته است "

در این شرایط خیلی احتیاج نیست که از چاووشی سوال بپرسید، او دلش خیلی پرتر از این حرفهاست. خودش اتوماتیک وار هم سوال می پرسد و هم جوابش را می دهد! چاوشی در ادامه می گوید:

" در بازی با صبا عالم و آدم دیدند و گفتند که داماش دو بازیکنش در زمین اصلا نبودند و تیم ما نه نفره بازی کرد اما ایشان چنین اعتقادی ندارند! من چند ساله در داماش بازی می کنم، از ابتدا بودم و همیشه همه ی توانم را به کار گرفتم تا تیم شهرم به موفقیت برسد، من وظیفه ام گلزنی است. در این تیم آقای گل شدم، بیشترین گلها و امتیاز آورترین شان را برای تیمم زده ام.از جوانان بوده ام تا حالا، اگر هم یکسال از این تیم رفتم به خاطر بازی در لیگ برتر بود، و درحالی که از چند تیم پیشنهاد داشتم دوباره در دسته یک به تیمم پیوستم تا آن را با کمک دیگران بالا بیاوریم ولی این آقا امروز آمده و فردا دیگر شاید نباشد. من آرزویم فقط موفقیت داماش و ماندگاری اش است، امثال درخشان می آیند و می روند اما اگر تیم لطمه بخورد این مردم شهرم هستند که ضربه می خورند و من دوست ندارم ناراحتی آنها را ببینیم."

وقتی دلیل نامهربانی درخشان را از او می پرسیم، چنین می گوید: " آقای درخشان از این ظاهرا ناراحت هستند که چرا مردم مرا تشویق می کنند وقتی تیم نتیجه نمی گیرد. درخشان می گوید تو به آنها خط می دهی! اگر تماشاگران مرا صدا می زنند به خاطر بازی های گذشته ام هست، آنها خودشان بهتر از هر کارشناسی تشخیص می دهند، آنها قدر کسانی که برایشان زحمت کشیده اند را می دانند و اگر لحظه ای از خط خارج شوم خود آنها مرا سر جایم می نشانند. اگر من خط می دهم حتما وقتی که آقای عابدینی هم پا به ورزشگاه می گذارند و همه به احترامشان بلند می شوند و تشویق می کنند، ایشان هم به آنها پول می دهد و خط می دهند!؟ نه خیر آقا مردم خودشان فرق‌ها را تشخیص می دهند. "

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391