برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مربی داماش: معترضان از سوی عابدینی هدایت شده بودند

دوشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۱ — ایسنا

محمد مومنی مدعی است که هواداران معترض گیلانی که مانع از برگزاری تمرین داماش شدند، از سوی امیر عابدینی هدایت شده بودند.

تیم داماش گیلان

پس از رخدادهای دیروز (یک‌شنبه) تمرین داماش و اعلام خبر برکناری کادر فنی این تیم، با دستیار حمید درخشان گفت‌وگویی انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

رسانه‌ها از برکناری کادر فنی داماش خبر داده‌اند. آیا این مسئله صحت دارد؟

هنوز از سوی مدیرعامل باشگاه نه کتبا و نه شفاها ابلاغی به دست ما نرسیده و حرفی زده نشده است. ما هم از طریق مطبوعات خبر برکناری‌مان را شنیده‌ایم اما این اخبار برای ما سندیت ندارد چون عابدینی هیچ تماسی با درخشان نداشته است.

با این حساب امروز (دوشنبه) بر سر تمرین تیم حاضر می‌شوید؟

تا وقتی رسما ابلاغی به دست ما نرسید، در تمرین حاضر می‌شویم. امروز هم ساعت ۱۵:۳۰ تمرین داریم و اگر تا آن زمان ابلاغ مدیرعامل به دست ما نرسد، به تمرین می‌رویم.

گویا دیروز تمرین داماش برگزار نشده است؟

این مسئله دلیل دیگری داشت. عده‌ای که معلوم بود از قبل هماهنگ شده‌اند، اجازه ندادند تمرین برگزار شود.

از سوی چه فرد یا افراد هماهنگی؟

مطمئنا حضور این افراد از سوی برخی اعضای باشگاه هماهنگ شده و قطعا مدیرعامل هم در جریان آن بوده است. برخی می‌خواهند این طور القا کنند که آن عده هواداران داماش بوده‌اند، در حالی که آنها طرفداران عابدینی بودند!

چرا چنین تصوری دارید؟

هنگام وقوع این ماجرا خبرنگاران استانی در محل تمرین بودند. بعضی آنها از قبل می‌دانستند که قرار است اتفاقی بیفتد. حتی در اصفهان که بودیم، یکی از روزنامه‌ها نوشت که احتمال دارد، درخشان برکنار شود. پس معلوم می‌شود که اتفاق‌ها از پیش طراحی شده بوده است. اکنون نمی‌خواهم جو باشگاه بیش از این به هم بریزد ولی در آینده در این رابطه بیشتر صحبت می‌کنم.

چرا فکر می‌کنید. امیر عابدینی در این مسئله نقش داشته است؟

هر سازمانی سلسله مراتب دارد. مثلا من به تنهایی نمی‌توانم درباره مسائل فنی تیم تصمیم بگیرم، چون زیرمجموعه درخشان هستم. عابدینی هم نفر اول باشگاه نیست. چون باشگاه داماش هیات مدیره دارد و او باید تصمیم‌هایش را زیر نظر آن هیات بگیرد.

ولی مالک باشگاه هم کناره‌گیری کرده است...

این مسئله نشان می‌دهد که مالک باشگاه هم تصمیم مدیرعامل را قبول نداشته که تصمیم گرفته تا کناره‌گیری کند. عابدینی در تصمیم‌گیری‌اش سلسله مراتب را رعایت نکرده است. بنابراین شفاف است که مسائل از قبل طراحی شده‌اند.

این افراد که می‌گویید در داخل باشگاه فعالیت می‌کنند و این مسائل را هماهنگ کرده‌اند، چه کسانی هستند و چرا این کار را می‌کنند؟

نمی‌خواهم از کسی اسم ببرم اما یقینا منافع برخی افراد اخیرا به خطر افتاده که دست به چنین کاری زده‌اند. حتی فکر می‌کنم نتایج ضعیف گذشته داماش هم هماهنگ شده بوده است! وگرنه چه دلیلی دارد که یک مربی که نتایج خوب گرفته، برکنار شود؟

یعنی بازیکنان تیم هم در باخت‌ها نقش داشته‌اند؟

خیر! بازیکنان هرگز چنین تفکری نداشته و ندارند بلکه برخی افراد از بیرون برای باخت تیم برنامه‌ریزی می‌کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391