برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین ابراهیمی: عابدینی در کار درخشان دخالت نمی کرد

سه‌شنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۱ — گل

شنیده ایم که به تیم نزدیک می شود .ایشان یک آدم فوتبالی است و در دوره آقای دینور زاده و یا هرندی به خاطر جوانی اش مشاوره می داد اما خدا وکیلی در کار آقای درخشان دخالتی نداشتند .

حسین ابراهیمی

حسین ابراهیمی بازیکن جوان داماش درباره اوضاع و احوال تیمش حرف می زند . او درباره تمرین دیروز می گوید
: آقای درخشان را برداشته اند و آقای قویدل هم گفته است عابدینی سرخود کار می‌کند و من هم هر چیز خرج کردم هدیه به داماش و هوادارانش بود..حالا قرار است جلسه ای داشته باشند اما فعلاَ آقای درخشان به تمرین نمی آید و ما با آقای ناظمی و مازیار ربیعی فر تمرین می کنیم .
حقیقتش بیشتر از این هم نمی دانیم.
" شرایط تان بحرانی نیست؟
بله اما خدارا شکر ما هرچه می بازیم تیمهای پایین ما هم می بازند و این از خوش شانسی ماست . ما با چند تیم ته جدولی در رشت بازی داریم که باید آن امتیاز‌ها را جمع کنیم و خیال خودمان را راحت کنیم.
درباره اعتراض هواداران چه نظری داری؟
متاسفانه شلوغ کرده اند ... مردم خواستار تغییراتی بوده اند ولی برای ما فرقی نمیکند چه با آقای درخشان و چه ناظمی یا هرندی ما محکوم هستیم به بردن چرا که شکست این تیم اولین ضررش برای ما بازیکنان است . پس تمرین می کنیم تا در ادامه همه چیز بهتر شود .
درباره دخالت های آقای عابدینی سئوال داریم . خدا وکیلی چیزی به چشم دیدیه ای؟
شنیده ایم که به تیم نزدیک می شود .ایشان یک آدم فوتبالی است و در دوره آقای دینور زاده و یا هرندی به خاطر جوانی اش مشاوره می داد اما خدا وکیلی در کار آقای درخشان دخالتی نداشتند . خود حمید خان گفته بودن که هر کس در حیطه وظایفش عمل کند و من مستقلم و هر اتفاقی هم بیفتد به گردن می گیرم.
حرف خاصی نداری؟
من چند بار با ذوب آهن بازی کردم در زمین خودشان و همیشه بیشتر از هزار نفر نیامده اما این بازی ۶،۷ هزار نفر آمده بودند و تا دقیقه ۹۰ تیم خود را تشویق کردند.
اما متاسفانه تماشاکران ما از همان اوایل بازی به تیم استرس می دهند و این فشار برای ما هیچ سودی جز به هم خوردن تمرکز مان ندارد.
برای همین از آنها خواهش می کنم برای تشویق بیایند و با آرامش به ما کمک کنند تا ماهم با خیال راحت فقط به بازی فکر کنیم و بتوانیم با یک نتیجه خوب آنها را خوشحال کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391