برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیمی: سرنوشت یک تیم با یک آفساید هم عوض می شود

یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۲ — باشگاه خبرنگاران

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: داوران باید خیلی دقت کنند چون حتی با یک آفساید هم سرنوشت یک تیم عوض می شود.

ناصر ابراهیمی

ناصر ابراهیمی در ارتباط با تصمیم رویانیان مبنی بر کناره گیری پرسپولیس از لیگ اظهار داشت: وضع داوری‌ها امسال واقعا خوب نبوده و اشتباهات زیادی را دیده ایم تیم‌ها سرمایه گذاری زیادی می کنند و میلیاردها تومان برای یک تیم هزینه می شود به همین دلیل داوران باید خیلی دقت کنند چون حتی با یک آفساید هم سرنوشت یک تیم عوض می شود و حتی روی قهرمانی تیم هم تاثیر گذار است.

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس افزود: وقتی یکی از کارشناسان خوب داوری تایید می‌کند که در یک بازی سه تا صحنه ای که آفساید نبوده و برای پرسپولیس آفساید گرفته اند یعنی داور اشتباه کرده و پرسپولیس می توانسته برنده بازی هم بشود البته این اشتباهات عمدی نیست و رویانیان هم باید بداند که این اشتباهات عمدی نیست و سهوی است و داوران هم انسان هستند و اشتباه می کنند اما همین اشتباهات وقتی جمع می شود، سرنوشت یک تیم عوض می شود.

وی در ادامه گفت: پرسپولیس به گفته رویانیان و تصمیمی که او گرفته، نمی تواند از لیگ کنار بکشد و رویانیان با این حرفها می خواهد یک شوک وارد کند داوران باید دقت بیشتری کنند و عسگری و داوران دیگر این قدر موضع گیری نکنند من شنیده ام که پیرو مصاحبه رویانیان داوران می خواهند از او شکایت کنند اما نمی شود که همه مربیان و مدیران و بازیکنان لال شوند و حرف نزنند و مدام شاهد اشتباهات داوری باشیم باید دقت داوران بیشتر شود و به حرف حق باشگاه‌ها گوش کنند . من حق را به باشگاه می دهم چون میلیارد‌ها تومان هزینه می کنند و با یک اشتباه داور تمام زحمات و هزینه آنها هدر می‌رود انشاالله که وضعیت داوری های ما بهتر شود تا کار به اینجاها نکشد و شاهد چنین مسائلی در فوتبال ایران نباشیم.

ابراهیمی تصریح کرد: باشگاه‌ها در این شرایط میلیاردها تومان هزینه می کنند و مربیان و بازیکنان هم زحمات زیادی می کشند اما با یک اشتباه سهوی داور که من مطمئن هم هستم عمدی نیست، تمام این زحمات هدر می‌رود انصاف نیست که تمام این هزینه‌ها و زحمات به خاطر اشتباهات داوران هدر برود و باید داوران بیشتر دقت کنند تا حق به حقدار برسد و تیم‌ها این قدر ضرر نکنند.
سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: این گونه اظهار نظر کردن رویانیان در مورد کناره گیری از لیگ و جام حذفی مشکل ساز می شود به هر حال رویانیان ۲ سال است که به ورزش آمده و احساساتش را نمی تواند کنترل کند و یک حرفی می زند اما خیلی سریع پشیمان می شود.
رویانیان هنوز قواعد فوتبال را خیلی نمی داند زیرا هیچ تیمی در دنیا از لیگ کنار نمی کشد اگر رویانیان چنین کاری کند، پرسپولیس را به لیگ یک می فرستند چون به خاطر رویانیان و حرفی که او زده، لیگ را تعطیل نمی کنند و فوتبال باید به راه خودش ادامه بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391