برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عنایتی: سالم زندگی می کنم و گل می زنم

یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۴۸ — گل

رابطه رضا عنایتی و لوکا بوناچیچ خوب خوب است . این خبری است که مهاجم با تجربه مس به زبان می آورد .

رضا عنایتی و لوکا بوناچیچ

رضا عنایتی می گوید: مدتی پیش لوکل عصبانی بود و به همین دلیل از گلزنی مهاجمان مس انتقاد کرد. در بازی دیروز همه دیدند که مهاجمان مس چطور از موقعیتها استفاده کردند عملکرد خوبی داشتند. در بازی مقابل راه آهن توانستیم از موقعیتها به نحو احسن استفاده کنیم و در فاز حمله خیلی خوب بودیم. راه آهن هم خوب و جاندار بازی کرد اما ما بهتر بودیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فاصله مس و راه آهن ۴ گل است؟ افزود: اینطور نیست. فاصله ما با آنها این تعداد گل نیست. آنها مثل همیشه خوب بازی کردند اما این هم شانس تیم دایی بود که در روزی به پست تیم ما خورد که خوش شانس بودیم و همه موقعیتهایمان تبدیل به گل شد.

عنایتی درباره عملکرد خوب مهاجمان پا به سن گذاشته ای مثل خودش و مجیدی، گفت: گاهی تجربه بیشتر از جوانی و سایر فاکتورها به کار می آید. آمادگی جسمانی وقتی با تجربه همراه شود یک مهاجم می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. فرق من با بسیاری از مهاجام جوان نگاه حرفه ای به زندگی است. من همیشه سعی کرده ام با برنامه و سالم زندگی کنم تا در این سن و سال هم بازیکن موفقی باشم.

مهاجم مس درباره تفاوت مس لوکا و ابراهیم زاده گفت: لوکا دوست دارد بازیها را با تعداد گل بالا ببریم. او به مدافعان هم آزادی عمل می دهد تا در حمله شرکت کنند. ما در بازیهای اخیر در فاز حمله خوب بوده ایم و ای همان چیزی ست که بوناچیچ دوست دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391