برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ر صورت عدم جلب رضایت ۱۲ شاکی طلبکار استقلال از حضور در رقابت‌های لیگ برتر فصل بعد محروم خواهد شد

چهارشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۱ — فارس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکمی اعلام کرد در صورتی‌که باشگاه استقلال تا پایان فصل نتواند رضایت ۱۲ طلبکار خود را بگیرد از حضور در لیگ برتر آینده محروم خواهد شد.

تیم استقلال

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص پرداخت مطالبات کادرفنی توسط باشگاه استقلال حکمی به شرح زیر صادر کرد:

در پی استنکاف باشگاه استقلال از پرداخت مطالبات ۱۲ تن از اعضای سابق کادرفنی و بازیکنان سابق استقلال که ۱۲ نفر به شرح هوار ملامحمد، عبدالصمد مرفاوی، علی شوری، فیروز کریمی، محمد محمدی، فیلپ آلوز، هادی شکوری، بهزاد نوشادی، امیدرضا روانخواه، تیم فوتسال استقلال، بیژن کوشکی و حمید عزیززاده که جمعا یک میلیارد و هفتاد و دو میلیون و سی و شش هزار و هشتصد و بیست تومان شده است و جدا از اینکه پرونده‌های جریانی و غیرقطعی هم بین افراد و باشگاه‌های مذکور وجود دارد که منتهی به رای قطعی نشده است، اما خودداری باشگاه از پرداخت بدهی‌هایش به ۱۲ طلبکار مصداق ماده ۳۹ آیین نامه انضباطی است و چون باشگاه استقلال علیرغم اعطای مهلت‌های مکرر و طولانی باشگاه استقلال موفق به تسویه حساب با طلبکاران نشده است به استناد ماده ۱۸ بند ب ماده ۳۹ آیین نامه انضباطی چنانچه باشگاه تا پایان فصل نتواند رضایت طلبکارانش را جلب کند و به کمیته انضباطی منعکس نکند، علاوه بر الزام به پرداخت جریمه دیر کرد( بر مبنای ۵ درصد مطالبات) حق انجام فعالیت‌های مرتبط با فوتبال در فصل جدید (۹۲-۹۳)از قبیل ثبت نام در لیگ مربوط به شرکت در مسابقات آتی، نقل و انتقال و جایجایی بازیکن و مربی و هرگونه فعالیت مرتبط با تشکیلات رسمی فوتبال و غیره را نخواهد داشت.این دستور قطعی و لازم الاجراست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391