برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش باشگاه استقلال به اظهارات مدیرعامل تراکتورسازی

شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۱ — ایسنا

مدیر روابط عمومی استقلال می‌گوید واکنش هواداران استقلال در روز جمعه پاسخی به چهار هفته توهین هواداران تراکتورسازی به قلعه‌نویی بوده است.

تیم استقلال

محمد سررشته‌داری، درباره اظهارات اخیر جعفری، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: به نظرم باید با این مسائل به گونه‌ای دیگر نگاه شود. ابتدا اینکه چهار هفته‌ی متوالی است که در تبریز علیه امیر قلعه‌نویی شعار داده می‌شود و باشگاه استقلال و همچنین امیر قلعه‌نویی نسبت به این توهین‌ها واکنشی نشان نداده‌اند. ما اعتقاد داریم اگر بنا به واکنش باشد، باید کمیته انضباطی ابتدا به آن شعارها واکنش داشته باشد. دوم اینکه خود آقای حسن‌زاده، رییس کمیته انضباطی در استادیوم حاضر بودند و نیاز نیست کسی برای ایشان تعیین تکلیف کند. سوم اینکه به گواه خبرگزاری‌ها شروع شعارهای تحریک‌آمیز از سوی هواداران تراکتور و در حوالی ساعت ۱۴ بود.

وی در رابطه با ماجرای کاظمیان گفت: آقای کاظمیان حرکتی را انجام دادند که از چشم حراست ورزشگاه آزادی دور نماند. به هر حال ایشان یک رفتار ناشایست و زننده انجام دادند که بازخوردش آنچه که دیدید، شد.

مدیر روابط عمومی استقلال در پایان افزود: باشگاه استقلال به هیچ وجه با مسائل این چنینی موافق نیست و اگر اتفاق افتاده باشد هم از سوی مجموعه استقلال این مسئله محکوم است ولی فراموش نکنید حرمت امامزاده را متولی باید داشته باشد. زمانی که چهار هفته‌ی پیاپی به قلعه‌نویی توهین می‌شود، باید منتظر واکنش‌های هواداران استقلال هم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391