برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استراماچونی: تساوی بهترین نتیجه برای دربی میلان بود

دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۲ — فارس

سرمربی اینترمیلان تاکید کرد تقسیم امتیازها بهترین نتیجه برای دربی میلان بوده است.

آندره آ  استراماچونی

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، اینترمیلان در دربی میلان و برابر قرمز و سیاه‌ها با تساوی یک بر یک به کار خود پایان داد.

استفن الشراوی ۲۱ برای روسونری و ازکوئل اسکلتو ۷۱ برای نرآتزوری گلزنی کردند.

آندرا استراماچونی در مورد این دیدار گفت: در کل احساس می‌کنم تساوی بهترین نتیجه برای این دیدار بود. میلان در نیمه نخست خیلی خوب ظاهر شد و ما را تحت فشار زیادی قرار داده بود ولی ما نیز روحیه‌مان را نباختیم و در ادامه خودمان را پیدا کردیم. باید بگویم در اواخر دیدار خیلی بهتر از میلان بودیم زیرا آنها به تنها چیزی که می‌خواستند برسند ۳ امتیاز این دیدار بود ولی ما فوتبال بازی کردیم. البته نباید فراموش کنیم، توپ‌هایی که سمیر هندنوویچ مهار کرد موجب شد ما با این تک امتیاز زمین را ترک کنیم.

با توجه به اینکه اینترمیلان در نیمه دوم تیمی بسیار متفاوت نسبت به نیمه نخست بود، مشخص شد که استراماچونی در بین ۲ نیمه نکات زیادی را به شاگردانش گوشزد کرده است.

استراماچونی در این مورد نیز اظهار داشت: هر مربی که ببیند تیمش خوب بازی نمی‌کند، باید نکاتی را به بازیکنانش بگوید تا تیم بهتر شود. من نیز برای بهتر شدن نمایش تیمم مشارکت کردم ولی اینکه آنها در نیمه دوم بهتر بازی کردند به خود بازیکنان بازمی‌گردد. البته در آغاز نیمه دوم نزدیک بود میلان یک گل دیگر نیز بزند. تا زمانی که ما بتوانیم دروازه آنها را باز کنیم، باز هم میلانی‌ها بودند که کنترل بازی را در اختیار داشتند ولی ما نیز به حق‌مان رسیدیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391