برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتراض شدید به ازمایش چندین باره حیدری

پنجشنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۷ — تابناک

اعضای تیم استقلال از شرایط تمرین کردن در کمپ آبی‌ها رضایت ندارند و با اینکه عنوان می‌شد زمین این مجموعه مرغوب است اما بازیکنان استقلال حسابی به این موضوع معترض هستند. آخرین اخبار تیم در این مورد:

تیم استقلال

اعضای تیم استقلال در خصوص، حضور در کمپ اختصاصی این تیم با اعتراض فراوانی از مسئولین خواستند تا فکری به حال اعضای این تیم کنند تا از این زمین رها شوند، پیش از این بحث حضور نداشتن اعضای این تیم در کمپ اختصاصی بود و حتی عنوان شد که قرار است یک مجموعه اختصاصی به آبی‌ها تعلق بگیرد، اما این اتفاق رخ نداده است و از طرفی دیگر آبی‌ها برای رفع مشکلات تیم کمپ را بنا کردند، اما در حال حاضر شرایط برای بازیکنان و اعضای این تیم ایده آل نیست و آنها عنوان کردند که نمی توانند در این زمین به تمرین کردن ادامه دهند زیرا برای پای آنها و مصدومیت های طولانی مدت حضور در این زمین، بسیار خطرناک است، از این رو مسئولین تیم استقلال که به تازگی با شرایط خاص این کمپ را بنا کردند دچار مشکل شدند و این در حالی است که یعنی این ورزشگاه به تازگی مورد بهره برداری قرار گرفته است و شرایط طوری است که از نظر اعضای این تیم برای دومین مرتبه به بهره برداری نیازمند است،
اما مسئولان برای حضور استقلال در زمین کشورش تلاش می کنند تا اعتراض بازیکنان فروکش کند، اما این امر نیز مهیا نشده است و به همین دلیل بازیکنان اعلام کردند شرایط برای تمرین کردن در زمین کمپ فراهم نیست و مسئولان باید زمین دیگری را برای تمرین کردن اعضای تیم در نظر بگیرند تا بازیکنان بدون مشکل استقلال را همراهی کنند، اما این اتفاق رخ نداده است و مسئولان در حال حاضر برای مذاکره و اجاره زمین زمان و فرصتی را در اختیار ندارند و از طرفی دیگر بازیکنان این تیم راضی به تمرین کردن نمی شوند و مدعی شدند که نیاز دارند، در یک زمین دیگر تمرین کنند زیرا در غیر این صورت وضعیت آنها تحت تأثیر نامطلوب بدون زمین قرار می گیرد و آنها دچار مصدومیت های طولانی مدت می شوند و این موضوع هم به ضرر تیم است و هم بازیکنان که باید برای فصل آینده نیز برنامه ریزی داشته باشند.
*اعتراض شدید به آزمایش دوپینگ خسرو حیدری
خسرو حیدری، هافبک تیم استقلال جزء بازیکنان ثابت استقلال و تیم ملی است، اما در بازی های لیگ برای ششمین بار متوالی آزمایش دوپینگ انجام داده است و در هر بازی وی برای انجام آزمایش انتخاب می شود و این موضوع پس از تکرار با اعتراض روبرو شده است.
براساس این گزارش، در هر بازی مسئولان کمیته ضد دوپینگ نام دو بازیکن از هر تیم را برگزیده و آن را برای آزمایش آماده می کنند اما این اتفاق در مسابقات این فصل، برای ششمین مرتبه برای خسرو حیدری رخ داد و هافبک آبی‌ها چندمین مرتبه تحت آزمایش دوپینگ قرار گرفته است و این موضوع شرایط را برای وی و مسئولان تیم استقلال با تغییر روبرو کرده است.زیرا مسئولان و مربیان استقلال اعتراض رسمی خود را به این موضوع ارائه کردند زیرا هر بازیکن یک الی دو بار تحت آزمایش دوپینگ قرار می گیرد و اگر جز این باشد مشکلی در این امر ایجاد شده است.
گفتنی است،‌ اعضای مسئول تیم استقلال اعلام کردند برای آزمایش از بازیکنان در طول مسابقات لیگ تنها یک الی دوبار نفر خاصی را انتخاب می کنند اما در تیم استقلال و در هر فصل این اتفاق بر خلاف مقررات اتفاق می افتد و مسئولین باید رسیدگی های لازم را در این خصوص داشته باشند زیرا شرایط به گونه ای است که بازیکنان پس از این اتفاقات تمرکز خود را از دست می دهند و در ترکیب تیم خود عملکرد ایده آلی را ارائه نمی کنند، به همین دلیل باید رسیدگی های لازم انجام شود.
*نیمی از امتیازات استقلال مربوط به رحمتی است
مهدی رحمتی، دروازه بان تیم استقلال در این تیم شرایط خاصی دارد و جزء نفراتی است که تأثیرگذاری اش قابل انکار نیست، اما آمار قابل توجهی در خصوص وی بدست آمده است که حتی برای مربیان این تیم نیز قابل توجه است.
براساس این گزارش، رحمتی که بارها از ابتدای فصل با رای مثبت هواداران و اعضای تیم روبه رو شده است و حتی در نظر سنجی‌ها جایگاه اول خود را به عنوان موثر ترین استقلالی کسب کرده است در این تیم با اوضاع ایده الی روبروست و جرء نفراتی است که تمام اعضای تیم روی حضورش در ترکیب تیم حساب می کنند زیرا اگر آماده باشد می تواند برای تیم امتیاز آور باشد.
در این خصوص اعلام شده است این دروازه بان جزء نفراتی است که بیشترین امتیازات را نصیب استقلالی کرده است زیرا حضورش درون دروازه تیم با شرایط خاص همراه است وی در طول بازی های لیگ با شرایط خاص روبرو شده است و بیش تر از مهاجمان مدافعان و هافبکهای تیم استقلال قرار گرفته است زیرا علاوه بر خنثی کردن موقعیت گلهای بازیکنان حریف در عملکرد خط دفاعی تیم نیز تاثیر فراوانی داشته و این تیم را با شرایط ایده ال همراهی کرده است. در این خصوص حتی مربیان تیم مدعی شدند در تیم ملی نیز جزء امتیاز آور ترین نفرات حاضر دارد و به حساب آمده است که در حال حاضر از آن جمع است. بازی با سپاهان در پایان فصل موکول شد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391