برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فجر را چه می شود؟ جوان هایی مثل پیرمردها

شنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۰۷ — گل

فجرسپاسی شیراز روزهای بدی را در لیگ برتر سپری می کند. این تیم در ۴ بازی اخیر خود فقط یک گل زده و ۳ بازی آخرش را هم با شکست پشت سرگذاشته است. به راستی فجر را چه می شود و چرا شاگردان جوان محممود یاوری چنین نمایش های تاثرآوری را از خود به نمایش می گذارند؟

تیم فجر سپاسی

فجر یکی از جوان ترین تیم های لیگ است ولی در بازی های اخیر این تیم آنچه دیده ایم فقط اشتباهات ناشی از کم تجربگی و جوانی است و در نقطه مقابل هیچ نشانی از انرژی موجود در تیم های جوان در این روزهای پایانی فصل در این تیم شیرازی مشاهده نمی شود.
شاید برخی‌ها بر این عقیده باشند که از دست دادن دو مهره کلیدی یعنی رضا حقیقی و عباس محمدرضایی در نیم فصل باعث افت این تیم شده است ولی نمی توانیم با این نظر موافق باشیم چون اولا فجر طی ۱۲ دوره ای که از شروع لیگ برتر می گذرد همواره تیم سازنده ای محسوب شده و همه ساله با کوچ نفرات شاخص خود مواجه بوده است .
رفتن بازیکنان خوب از فجر به تیم های متمول تر پدیده جدیدی نیست که فجری‌ها با آن غریبه باشند. ثانیا آمار بازی های فجر در این فصل نشان می دهد که این تیم خیلی هم به این دو نفر وابسته نبوده چون رضا حقیقی که بعد از بازی هفته دهم برابر تراکتورسازی ، تا پایان نیم فصل اصلا برای فجر سپاسی بازی نکرد و بعد از تعطیلات نیم فصل و شروع دور برگشت فجری‌ها بدون حقیقی و محمد رضایی از ۷ بازی ۹ امتیاز کسب کردند ولی حالا در ۳ بازی اخیر خود نه تنها امتیازی نگرفتند بلکه با دریافت ۹ گل و میانگین ۳ گل خورده ،
آمار بسیار بدی از خود برجای گذاشته اند. این در حالیست که معمولا تیم های تحت هدایت محمود یاوری در نیم فصل دوم به لطف قدرت بدنی بالای خود( فاکتوری که همواره مورد توجه جناب سرهنگ بوده) در نیم فصل دوم و زمان تحلیل رفتن بقیه تیم ها، امتیازات بیشتری نسبت به دور رفت کسب کرده اند. پس حالا چه اتفاقی افتاده است؟ آیا افت فاحش فجر در امر نتیجه گیری به دلیل رویارویی با مدعیان قهرمانی در این هفته هاست ؟
اگر دلیل همین باشد، باید در هفته بیست و هشتم مقابل آلومینیوم شاهد خروج کاکوها از این بحران نتیجه گیری باشیم . فجری‌ها باید به این مساله توجه داشته باشند که آلومینیوم به عنوان تیم رده چهاردهم(منطقه نیمه خطر که دارنده آن در پایان لیگ باید با تیم سوم دسته اول بازی play off برگزار کند) فقط ۶ امتیاز فاصله دارند و اگر در شیراز مقابل این تیم بندرنشین شکست بخورند، با توجه به دو بازی دشوار بعدی( بازی های بیرون از خانه برابر نفت تهران و فولاد) ممکن است حکایت پایان لیگ نهم دوباره برایشان تکرار شود .
همان لیگی که در پایان آن مجبور شدند یک سال را در دسته اول روزگار بگذرانند و برای بازگشت به لیگ برتر مشقت بکشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391