برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریادشیران: مثل احمدزاده نیستیم که اجر هدایتی را ضایع کنیم

سه‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۰ — گل

آدمی هم نیستم که برای کسی فرش قرمز پهن کنم ،اما همین کمک آقای هدایتی برای ما جای تشکر و تقدیر دارد.

محمد مایلی کهن و ناصر فریادشیران

مصاحبه نادرفریادشیران عالی است. مربی گهر و دستیار محمد مایلی کهن ، در این گفت و گو پشت حسین هدایتی در آمده و به سرمربی ملوان انتقاد دارد. بخوانید:
شرایط مالی گهر چطور است؟
مشکلاتی هست اما واقعیت این است که که آقای هدایتی ۵۰درصد از قرارداد بازیکنان را داده اند که البته ۵۰ درصد بازیکن های ما میشود ۵ درصد تیم استقلال! به کادر فنی هم چیزی حدود۴۰ درصد از قرارداد را پرداخت نموده اند.ما مشکل مالی به آن شکل نداریم البته بحث هتل پردیس کرج بود که آن هم مربوط به زمانی است که تیم در اختیار شهرداری بود واگرنه آقای هدایتی تعهداتشان را تقریباَ عملی کرده اند و از ایشان تشکر میکنیم و مثل آقای احمد زاده نمی گوییم هدایتی ۲میلیارد بیشتر کمک نکرده ...
من حرفم این است که خدا را باید شکر کنیم که همین ۲میلیارد هم وجود دارد.شهر انزلی پتانسیل های بالایی دارد که می تواند بخش دیگر هزینه های خود را تقبل کند اما نمیدانم چرا فقط انتظار از آقای هدایتی است.البته من ایشان را ۲بار بیشتر ندیدم آن هم چند دقیقه.
آدمی هم نیستم که برای کسی فرش قرمز پهن کنم ،اما همین کمک آقای هدایتی برای ما جای تشکر و تقدیر دارد.
مشکل لباس حل شد؟
بله آن فقط مربوط به یک بازی بود که هماهنگی های لازم برای لباس انجام نشده بود. الان لباس های جدید را میپوشیم که با همان تبلیغ گهر استیل آذین است.
در لیگ باقی میمانید؟
خیلی کار سختی داریم اما تلاشکان را می کنیم که به این مهم دست پیدا کنیم .البته اگرهم قرار باشد سقوط کنیم تا بازی آخر و دقیقه آخر با تمام توان و تلاشمان بازی می کنیم و از ارنج اصلی تیم هم استفاده می کنیم تا خدایی نکرده در حق کسی اجحاف نشودو از تک تک بازیکنان خودمان هم همین انتظار را داریم و مطمئن باشی اگر کسی کم کاری کند برخورد می کنیم . من و حاجی روی این مسائل خیلی حساسیم و اگر کسی به هر نحوی بخواهد شرافت فوتبالی خود را بفروشد بی شک آبروی او را می بریم و آن را مشخص می کنیم اگر چه تمام بازیکنان گهر بچه هایی زحمت کش و با شرافت هستند که در این تیم با تمام کمی امکانات با تمام تلاششان بازی کرده اند چون خواسته اند که نان حلال به خانه ببرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391