برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده:کم دون‌ها فکر می کنند من می روم و جایم را می گیرند

جمعه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۷ — خبرآنلاین

علی فتح الله زاده معتقد است پروژه ای جدید به راه افتاده و عده ای از دل وزارت ورزش برایش توطئه می کنند. عده ای می خواهند او برود تا جایش را در مدیریت استقلال بگیرند.

علی فتح الله زاده

علی فتح الله زاده در بازگشت از قطر و در حاشیه مراسم سالگرد باشگاه هنرمندان از شرایط بد تیمش و پروژه های جدید علیه خود سخن گفت. او در این باره گفت:« پیش وزیر می روم و برایش توضیح می دهم که عده ای می خواهند علیه ما حاشیه سازی کنند. در نبود ما گفتند عده ای از لیدرهای باشگاه رفتند جلوی وزارتخانه و شعار دادند درحالی که ما هیچ اطلاعی از این کار نداشتیم.من می دانم این کار چه کسانی است. همان هایی که رفتند و گفتند من لیدرهای استقلال را به وزارت ورزش و جوانان فرستاده‌ام. اگر کار من بود که جای ۴۰ لیدر ، ۴ یا ۵ هزار نفر را با یک کلمه ام بسیج می کردم و می فرستادم .»
لیدرهایی که آن روز جلوی وزارتخانه بودند ، همان هایی بودند که روز پیوستن مجیدی به استقلال جلوی باشگاه شعار می دادند. این باعث شده تا فتح الله زاده مطمئن باشد اتفاقات چهارشنبه پرژه ای جدید است علیه آبی ها:« من اگر یک اشاره کنم پنج هزار نفر می‌روند و مقابل در وزارت ورزش می‌ایستند. این کار را همان کسانی کردند که وقتی فرهاد مجیدی را به استقلال آوردیم مقابل باشگاه و علیه ما شعار دادند. این‌ها آدم‌های ما نیستند. » او سپس از وزیر و علاقه متقابل شان می گوید:«اتفاقا تنها حامی فتح‌الله زاده خود وزیر است. من خیلی سخت کار می‌کنم به خاطر آقای وزیر. کاش عباسی با استعفای من موافقت می کرد تا می‌توانستم درباره شرافت و انسانیتش صحبت کنم. الان اگر این کار را کنم همه می‌گویند فتح الله زاده چون می‌خواهد بماند این حرف‌ها را می‌زند.»
او سپس از دست های پشت پرده می گوید:« بودجه‌ای به دست وزارت خانه نرسیده که از ما حمایت کند. متاسفانه بعضی‌ها به هر دلیلی می‌خواهند بیایند. اگر بحث استعفا هم مطرح می‌شود به خاطر وجود آدم‌های کم‌ دونی است که فکر می‌کنند اگر من استعفا بدهم وزیر من را بیرون می‌کند و آن‌ها را سرکار می‌آورد. البته من حاضرم این کار را بکنم تا دست وزیر باز باشد و کاری که می خواهد انجام دهد اما فراموش نکنند که این رفتارها مردانه نیست بلکه اذیت است. بعد می‌خواهند بگویند که من با عباسی اختلاف دارم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391