برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فکری به کمیته انضباطی دعوت شد

چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۹ — فارس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مربی تیم صبای قم را به دلیل مصاحبه علیه داوران احضار کرد.

محمود فکری

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی تازه‌ترین رای‌هایش را درباره پرونده‌ها و شکایات مختلف به شرح زیر صادر کرد؛

محسن حسین زاده سرمربی تیم فوتسال صبای قم، به دلیل مصاحبه‌هایی که درباره تبانی، مسایل داوری و مقایسه بازیکنان ملی‌پوش تیم‌های دیگر با ملی پوشان تیم خودش داشته و خلاف مقررات و خلاف واقع و توهین و تحریک تلقی م‌ شود، به کمیته انضباطی دعوت شد.

پس از دعوت به کمیته انضباطی، وی توضیحاتی ارائه کرد که با توجه به احراز سوء نیت از اظهارات ایشان، کمیته انضباطی صرفا به تذکر و توصیه محسن حسین‌زاده به مراقبت در گفتار و مطالب در رسانه‌ها اکتفا کرد و از اعمال هرگونه تنبیه صرفنظر می کند. رای صادره قطعی است.

همچنین محمود فکری، مربی تیم صبای قم به دلیل مصاحبه‌ای که علیه داوران در یکی از خبرگزاری‌ها انجام داده با شکایت دپارتمان داوری به کمیته انضباطی دعوت شده است که روز سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۱ باید در کمیته انضباطی حضور پیدا کند.عدم حضور وی مانع از رسیدگی نیست.

همچنین کمیته استیناف رای خود را درباره تجدیدنظر خواهی باشگاه مس کرمان مبنی بر محکومیت باشگاه مذکور به پرداخت ۳۱ میلیون ششصد و چهل هزار و چهارصد تومان در حق مقداد قباخلو و ۲۷ میلیون و پانصد هزار تومان در حق سازمان لیگ برتر به این ترتیب اعلام کرد که با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه وارد کند، دیده نشد و رای کمیته استیناف درست مثل رای کمیته انضباطی صادر می شود. رای صادره قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391