برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیروزی: دنبال بهانه بودند تا مرا برکنار کنند، خدا آنها را یاری نمی‌کرد

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۱ — فارس

سرمربی برکنار شده تیم فوتبال صنعت نفت گفت: آقایان به دنبال این بودند بهانه‌ای پیدا و مرا برکنار کنند اما خدا آنها را یاری نمی‌کرد

علی فیروزی

علی فیروزی، در مورد برکناری‌اش از سرمربیگری تیم صنعت نفت عنوان کرد: به هر حال حضور من برای آقایان خوشایند نبود. به مربیان پرتغالی فرصت زیادی دادند در حالی که این زمان را برای من در نظر نگرفتند زیرا انتخاب آنها نبودم.

وی ادامه داد:‌ آقایان دنبال بهانه بودند که تیم نتیجه نگیرد و مرا برکنار کنند اما خدا آنها را یاری نمی‌کرد تا اینکه در دیدار هفته گذشته مقابل داماش این اتفاق رخ داد و پس از آن جلسه‌ای گرفتند و به من پیشنهاد دادند تا ویسی به عنوان مدیر فنی یا مشاور به تیم اضافه شود. من هم عنوان کردم هیچ نیازی به کسی ندارم و با همین روند کار را ادامه می‌دهم. اگر می‌خواهید کسی را اضافه کنید، مرا برکنار کنید.

سرمربی سابق صنعت نفت تصریح کرد: از زمانی که من با درخواست آنها مخالفت کردم مشکلات آغاز شد. نیم ساعت مانده به جلسه فنی پیش از بازی مقابل سایپا به من اعلام کردند که نماینده فدراسیون گفته نمی‌توانم روی نیمکت بنشینم. این در حالی است که من در هفته‌های گذشته روی نیمکت می‌نشستم و مجوز هم داشتم. بعد من گفتم اشکالی ندارد خود آنها جوابگوی مردم باشند. پس از این مکالمه ۵ دقیقه طول نکشید که زنگ زدند و گفتند می‌توانم روی نیمکت بنشینم.

فیروزی درباره اینکه آیا بازیکنانش در دیدار مقابل سایپا کم‌کاری کردند، یادآور شد: پس از بازی داماش با مطرح کردن این مسائل تمرکز مرا بر هم زدند. نمی‌خواهم گناه را گردن کسی بیندازم اما این آقایانی که دست به چنین کارهایی می‌زنند هر کاری از دستشان برمی‌آید. دلیلی نداشت بخواهند شبانه مرا برکنار کنند. آقایان نمی‌خواستند تیم نتیجه بگیرد و حالا هم باید جوابگوی مردم باشم. آقایان بدانند مالک تیم نیستند. شاید امروز در باشگاه مسئولیتی داشته باشند اما فردا معلوم نیست باشند یا نباشند. نباید با احساسات مردم بازی کنند.

وی افزود: علی فیروزی با این کارها ضعیف نمی‌شود مردم آبادان با فوتبال آشنا هستند و تمام مسائل را متوجه می‌شوند. آقایانی که فوتبالی نیستند و به دنبال اهداف شخصی خود هستند، باید جوابگوی مردم باشند. باعث و بانی شکست مقابل سایپا خود آقایان بودند. من پس از مطرح شدن این مسائل جلوی خودشان گفتم که موارد را بازگو خواهم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391