برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیروزی: هیئت مدیره با اخراج من مخالف است

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۸ — گل

بعد از این که خبر را در سایت باشگاه دیدم ، حول و حوش نصف شب عده ای از تماشاگران خبر را به من اطلاع دادند .من هم گفتم حتماً باشگاه تصمیم گرفته است

علی فیروزی

علی فیروزی عقیده دارد هنوز اخراج نشده چون هیئت مدیره با برکناری اش مخالفت کرده است ... اما ادامه حرفهایش بوی امیدواری نمی دهد . حقیقت هم این است که او نتوانست دم مسیحای تیم دوست داشتنی جنوب باشد.بله ، نفت در مسیر سقوط است و این حقیقت اصلی است . با فیروزی یا بی او.

ماجرای اخراجتان چیست؟

البته باید بگویم هیئت مدیره ما ضمن اظهار بی اطلاعی ، یک جورهایی با اخراج من مخالفت کرده اند و از بنده حمایت کرده اند. اما من بعد از این که خبر را در سایت باشگاه دیدم ، حول و حوش نصف شب عده ای از تماشاگران خبر را به من اطلاع دادند .من هم گفتم حتماً باشگاه تصمیم گرفته است... البته من در آن زمانی که قلبم را عمل کردم و در بیمارستان بودم آقایان رضاییان و گودرزی به دنبال آوردن مربی دیگری بودند.آنها منتظر بودند که پزشک مجوز فعالیت به من ندهد اما این اتفاق نیفتاد و من به کارم ادامه دادم و چون توانستم تا حدودی خوب کار کنم نتوانستند به خواسته خود برسند .

ولی شما هم خیلی خوب نبودید . موضوع ویسی از کجا آغاز شد؟

آنها دوست نداشتند با من کار کنند برای همین بعد از بازی با داماش که تیم ما خوب نبود آمدند و به من پیشنهاد دادند که ویسی را بیاوریم تا به تو مشاوره دهد یا مدیر فنی باشد اما من قبول نکردم و گفتم این حیطه کاری من است و من خودم کارم را ادامه می دهم.البته من می دانستم این اتفاق می افتد چون من در مصاحبه ام گفته بودم اینها سال دیگر خودشان هم معلوم نیست که باشند...البته من منظورم این بود که بعد از پایان فصل هر کسی را که دوست دارند بیاورند و من فعلاً به کارم ادامه می دهم.ولی بازهم می گویم اخراج من به خاطر شکست نبود چرا که اگر اینطور باشد آن دو مربی پرتقالی با آن همه پولی که گرفته بودند باید زودتر اخراج می شدند، چون یک برد را هم به زور آوردند.

به نظر خودتان چرا اخراج شدید؟

ببینید من در این چند بازی خوب کار کردم . همه می دانند تیم ما روند رو به رشدی را طی میکرد تا بازی با داماش که من ۲تا از بهترین بازیکنان خط دفاعی خودم را نداشتم . من قبول دارم نتایج ایده آلی نگرفتم اما ببینید کارنامه من در همین چند بازی بهتر است یا آن دو مربی خارجی..؟ آنها چون آقای صالحی از من حمایت کرده و به خاطر کنتاکتی که با آقای صالحی داشته اند وبرعکس من رابطه ای خوب با ایشان داشتم، اخراجم کردند .در واقع چوب اختلافات آنها با آقای صالحی را من خوردم .

بدون جلسه شما را اخراج کرده اند؟

دیگر این هم از اتفاقات نفت است اما جا دارد از آقایان رحیمی. صالحی ، بنادری و مهندس زارعی تشکر کنم که به تیم نفت همه جوره خدمت کردند و دلشان برای این تیم می سوخت و به دنبال منافع شخصی خودشان نبودند.

حرف خاصی ندارید؟

من سالم بودم اما در این تیم بیمار شدم و قلب خودم را از دست دادم اما فدای سر مردم آبادان .من جانم را هم برای آنها می دهم ، ما برای بازی با داماش ۱هفته تمرین نکردیم و آنها روی تخت بیمارستان به دنبال عوض کردن من بودند. تمرکز را از من گرفتند و به هدفشان هم که اخراج من بود رسیدند اما بازهم می گویم اشکالی ندارد بگذارید من را اخراج کنند اما تیم موفق بشود ... من مهم برایم تیم نفت است نه نیمکت آن.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391