برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیروزی : آبادانی‌های عاشق تحمل شکست نفت را ندارند !

شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۶ — گل

شنیده‌ام که قرار است لیگ برتر ۱۸ تیمی باقی بماند. اگر این مساله محقق شود با سه برد خانگی و یک برد خارج از خانه در لیگ می‌مانیم.

علی فیروزی

علی فیروزی، سرمربی تیم نفت آبادان که حالا دیگر سقوط را پذیرفته است در آستانه‌ی دیدار برابر سایپا از نتایج مخرب سقوط نفت گفت، سقوطی که گویا فرار از آن راهی ندارد.

دیدار برابر سایپا ... ؟

ما سه بازی در آبادان خواهیم داشت و باید در هر سه دیدارمان پیروز شویم. تیم سایپا امتیازات لازم را در طول فصل جمع کرده و به همین دلیل با آرامش بیشتری برابر ما حاضر می‌شود. ما همه تلاشمان را باید به کار بگیریم تا سه امتیاز را به دست آوریم و اگر این سه امتیاز را از دست بدهیم باید خودمان را عملا سقوط کرده بدانیم.

با ۱۸ تیمی ماندن همچنان امیدواریم ... !

شنیده‌ام که قرار است لیگ برتر ۱۸ تیمی باقی بماند. اگر این مساله محقق شود با سه برد خانگی و یک برد خارج از خانه در لیگ می‌مانیم، ولی اگر ۱۶ تیمی شود باید علاوه بر پیروزی در هر پنج بازی، چشم‌مان به نتایج سایر تیم‌ها هم باشد و کمی شانس هم بیاوریم تا به پلی‌آف راه پیدا کنیم.

بقای نفت غیر ممکن یا ... ؟

شانس بقای ما خیلی کم است. ما باید همه تلاش‌مان را بکنیم. همه چیز دست خودمان بود، ولی استفاده نکردیم و برابر سایپا باید حمله کنیم و شاید این فشار تیم ما، فضای زیادی برای سایپا ایجاد و برای ما مشکل ایجاد کند.

عدم استقبال هواداران از تیم نفت ... ؟

من هم دوست دارم در این روزهای حساس کنار ما باشند، ولی توقعی ندارم. هوادار می‌آید، ولی نه برای تیمی که در طول فصل تنها دو پیروزی به دست آورده است. آبادانی‌ها عاشق نفت هستند و نمی‌توانند شکست نفت را ببینند. شاید باور نکنید، ولی نتایج نفت در آبادان بر روی خانواده و بازار هم تاثیر می‌گذارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391