برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر فوتسال صبا: حریف ترک زمین کرد، ما سه بر صفر باختیم!

چهارشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۷ — ایسنا

ناصر شریفی به حکم اعلام شده از سوی کمیته انضباطی برای بازی صبا و حفاری اهواز معترض است.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حکم بازی نیمه تمام مانده تیم‌های فوتسال صبا و حفاری را امروز با نتیجه سه بر صفر به سود حفاری اعلام کرد.

ناصر شریفی مدیر تیم فوتبال صبا در این باره به ایسنا گفت: زمین را تیم حریف ترک کرده آن وقت ما بازنده می‌شویم! داور حتی ۱۰ دقیقه صبر کرد تا حریف به زمین برگردد. ما فیلم و فایل صوتی داریم که نشان می‌دهد نماینده فدراسیون با کریمی سرپرست حفاری صحبت کرد و گفت که امنیت ورزشگاه را برقرار کرده‌ایم و شما به زمین برگردید اما کریمی در این فیلم می‌گوید ما برنمی‌گردیم چون حوصله رویارویی با شعارهای تماشاگران را نداریم و این برد مبارک‌شان باشد.

وی ادامه داد: این چه عدالتی است که حریف زمین را ترک می‌کند اما ما بازنده اعلام می‌شویم. همچنین جریمه‌هایی که برای تدارکات تیم، بهرامی و ایازی در نظر گرفته شده، ناعادلانه است. بهرامی و تدارکات تیم فقط چند کلمه با داور صحبت کردند و ایازی هم با اتهام پرتاب بطری به طرف توپ جریمه شده در حالی که داور نمی‌دانست چه کسی بطری را پرتاب کرده و ایازی را قربانی کرد اما خدا می‌داند که او بطری را پرتاب نکرد.

مدیر تیم فوتسال صبا همچنین با اشاره به اینکه این رای را قبول ندارد، تاکید کرد: از همین طریق اعلام می‌کنم که ما سه امتیاز را برمی‌گردانیم. مگر قانون دوتاست؟ چنین اتفاقی در بازی گیتی‌پسند و فرش‌آرا هم افتاد و کشاورز مانع از ورود توپ به دروازه شد. در بازی فیروزصفه و ماهان هم بطری انداختند اما آن تیم فقط یک جلسه محروم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391