برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتسال صبا: به جای گریه؛ از این رای خند‌ه‌مان می‌گیرد

چهارشنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۳۴ — فارس

مدیر رسانه‌ای باشگاه صبا در واکنش به رای کمیته انضباطی گفت: قصد داشتند با این رای اشک ما را درآورند اما باعث خنده ما شدند.

عصر امروز کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال رای خود را در خصوص بازی نیمه‌تمام تیم‌های فوتسال صبای قم و حفاری اهواز اعلام کرد که بر طبق آن صبا ۳ بر صفر بازنده اعلام شد.

پس از این مهدی پاک مدیر رسانه‌ای تیم فوتسال صبا نسبت به این رای معترض بود.

وی گفت: از تمام مردم ایران که همواره یار و یاور تیم فوتسال صبا بودند عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم خواسته‌های آنها را برآورده کنیم. سال گذشته اتفاقاتی در فوتسال رخ داد که باعث شد که همه از این رشته روی برگردانند. فوتسال ملی ما نیز دچار ضعف شدیدی شد اما همه دیدند که این تیم صبا بود که دوباره باعث شد نشاط به جامعه فوتسال تزریق شود.

وی ادامه داد: صبا به هر شهری که می‌رود مورد استقبال هواداران قرار می‌گیرد. این تیم از جوانان جویای نامی تشکیل شده که فقط به فکر فوتسال هستند. فقط درون زمین را می‌بینند و از اتفاقاتی که خارج از زمین روی می‌دهد مطلع نیستند. نمی‌دانند حاشیه چیست. نمی‌دانند اتفاقات بیرون زمین چیست، معنای دست‌های پشت پرده را نمی‌دانند. نمی‌دانند قرار است در هفته‌‌های پایانی چه اتفاقاتی رخ دهد. فقط به فوتسال فکر می‌کنند.

پاک خاطرنشان کرد: بازیکنان خبر نداشتند پا در قلمرو خطرناکی گذاشته‌اند، جایی که برخی‌ها حریمی برای خود در نظر گرفته‌اند که هیچکس نباید به آن نزدیک شود. نمی‌دانستند که یک تیم خاص باید قهرمان شود. نمی‌دانستند که بازیکنان خاص به تیم ملی دعوت می‌شوند. گناه این بازیکنان چیست؟

مدیر رسانه‌ای صبا افزود: این بازیکنان از ابتدای فصل بدون هیچ چشم‌داشت و رقم‌های میلیونی با قراردادی معمولی فقط به خاطر شاد کردن دل مردم قم وارد مسابقات شدند. صبا رفته‌ رفته به تیم دوست‌داشتنی فوتبال ایران تبدیل شده و حالا همه دوست دارند این تیم قهرمان شود. اگر عده‌ای برنمی‌تابند و برایشان سخت است که صبا قهرمان شود و برخلاف خواسته جامعه فوتسال کارهایی انجام می‌دهند که همان کارها باعث عقب‌گرد فوتسال و فوتبال شده است اما باید بدانند که تمام جامعه خواستار قهرمانی صباست.

وی ادامه داد: به راحتی و در حساس‌ترین شرایط با یک رای دل جامعه فوتبال را آزرده و به مردم قم بی‌احترامی کردند. همه اهالی فوتسال می‌دانند و تصاویر آن هم وجود دارد که در شهر اصفهان چه برخوردهایی با تیم‌های مهمان صورت گرفته است. همین دو هفته پیش بود که تماشاگر اصفهانی با مشت به صورت گلر دوم دبیری کوبید. اما هیچ اتفاقی نیفتاد و یا مربی‌ای که برای زدن داور بازی عرض زمین را طی کرد؛ اما آنجا هم هیچ اتفاقی نیفتاد.

پاک یادآور شد: واقعا متعجبیم که کمیته انضباطی در خصوص رای تبانی سال گذشته مدت‌ها وقت صرف کرد و اهالی فوتسال را منتظر گذاشت و با وجود اینکه تمام شواهد و قراین آشکارا نشان می‌داد که مسئله‌ای وجود داشته، رای به بی‌گناهی و عدم تبانی صادر کرد و این کمیته استیناف بود که رای را نقض و تبانی را محرز دانست و بر اتفاقات و روابط پشت پرده فوتسال در فصل گذشته صحه گذاشت.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتسال صبا تصریح کرد: چه می‌شود که در مدت دو روز چنین رای سنگینی‌ را صادر کردند، با کدام تحقیقات و با کدام شواهد و قراین؟ قصد داشتند با این رای اشک ما را دربیاورند اما باعث خنده ما شدند. آیا اگر سالن امنیت نداشت داوران در زمین منتظر می‌ماندند و بارها به عوامل کنار زمین دستور می‌دادند تا تیم حفاری وارد میدان شود؟ چطور تا قبل از رسیدن گل سوم صبا این صحبت‌ها مطرح نشد اما پس از گل پیروزی‌بخشمان یکباره امنیت سالن از بین می‌رود؟

پاک عنوان کرد: تماشاگری که شاهد برنده شدن تیم خود است با کدام عقل و منطق بازی را به هم می‌ریزد؟ هنوز سه هفته باقی مانده و آقایان مطمئن باشند که قهرمان لیگ امسال تیمی جز صبا نخواهد بود، هم‌اکنون بازیکنان جوان صبا با روحیه بسیار خوبی به تمرینات خود ادامه می‌دهند و به این اتفاقات و حوادث هیچگونه توجهی نشان نمی‌دهند چون تیمی که بخواهد جام قهرمانی را کسب کند باید چنین تاوان سنگینی را پس دهد. بازیکنان صبا تنها نیستند و بدون شک مسئولین قم نیز در این زمینه وارد خواهند شد و علیه این ظلم آشکار که در قبال جوانان شایسته روا داشته شده احقاق حق خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: وجدان پاک و بیدار فوتسال ایران و افکار عمومی از امروز فقط با قهرمانی آرام می‌شود، اتفاقی که گریزی از آن نخواهد بود و چنین برنامه‌هایی خللی در آن ایجاد نمی‌کند. در این مورد طی روزهای آینده موضع رسمی باشگاه صبا اعلام خواهد شد. از این بابت در این زمینه صحبت شد که فکر کردم جامعه فوتسال شوک‌زده و آزرده خاطر است و مواردی که پیش‌بینی می‌کردند ظاهرا در حال رقم خوردن است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391