برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قرایی: عابدینی هنوز نامه‌ای نداده است

یکشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۸ — فارس

قائم مقام باشگاه گهر دورود گفت: با توجه به امتیازاتی که تیم‌های پائین جدولی گرفتند وضعیت بسیار حساس شده است

علی قرائی

علی قرایی&#۱۶۰; در مورد اینکه رقبای گهر دورود در حال کسب امتیاز هستند و شرایط بسیار سخت شده است، گفت: با نتایجی که رقبای ما در انتهای جدول گرفتند، وضعیت بسیار حساس شده است. شرایط اکثر تیم‌ها مثل یکدیگر است، البته ناامید نیستیم و تلاشمان را می‌کنیم تا پا به پای حریفانمان در این رقابت موفق شویم.

وی افزود: روز گذشته با مدیرعامل تیم در تمرینات حاضر شدیم و عملکرد بازیکنان را دیدیم. تمرینات بسیار با انگیزه و با نشاط بود، امیدوارم این اتفاق منجر به نتیجه‌گیری ما در دیدارهای آینده شود.

قائم‌مقام گهر دورود در مورد قسط دومی که مبنی بر بدهی‌های گذشته گهر دورود قرار بود به امیر عابدینی پرداخت شود،اظهار داشت: ۴۰۰ میلیون تومان از بدهی‌های گذشته را تعهد کرده بودیم که پرداخت کنیم. ۲۰۰ میلیون پرداخت شد و قرار بود اسناد این پرداختی‌ها به ما داده شود تا قسط دوم را بدهیم. هنوز با وجود چندین درخواستی که داشتیم اسناد به ما داده نشده است. در جلسه‌ای که در سازمان لیگ با حضور آقایان نبی، عزیز محمدی، علی کاظمی، هدایتی و خروطی داشتیم، پیش‌نویسی نوشته شد تا این ۲۰۰ میلیون را پرداخت کنیم و آن‌ها تعهد کنند که طلبکاران باشگاه دیگر طلبشان را نیایند از سازمان لیگ بگیرند و بروند از این منبع ۲۰۰ میلیون تومانی بگیرند. آقای عابدینی پیش‌نویس را بردند تا پاکنویس کنند و بعد از زدن امضاء برگردانند که هنوز این اتفاق نیفتاده است. چند بار هم درخواست کردیم که نامه را بفرستند تا آقای هدایتی هم امضاء کنند که متاسفانه خبری نشده است.

قائم مقام گهر درود در مورد اینکه آیا بدهی هتل محل استقرار بازیکنان این تیم پرداخت شد، اظهار داشت: بدهی هتل مربوط به زمان مدیریت شهرداری است. بازیکن وقتی قرارداد می‌بندد باید محل اسکان را خودش تهیه کند. با توجه به اینکه گهر در ابتدا شرایط میزبانی نداشته با یک رویه غلط تصمیم گرفته شده تا محل اسکان بازیکنان تامین شود. شهرداری دورود چون این یک بدهی فوتبالی نبوده است آن را پرداخت نکرده است. بازیکن حرفه ای مثل ساشا و میختاریان چرا نمی گویند هتل بگیرید؟ خودشان رفتند خانه گرفتند و در آن زندگی می کنند. پول هتل در ابتدا کم بوده اما وقتی بدهی‌ها روی هم جمع شده است، به مبلغ زیادی تبدیل شده است. آقای هدایتی هم چون این بازیکنان را مثل بچه های خودش می دانسته قبول کرد که این مسئله را تامین کند اما قرارداد ما به صورت جاری است و پول‌هایی که در زمان خودمان باید پرداخت می‌کردیم داده شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391