برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گل‌محمدی: من را از ۵۰ بازی محروم کنید اما در حق پرسپولیس اجحاف نکنید

شنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۵ — خبرآنلاین

یحیی گل‌محمدی در جریان بازی آلومینیوم – پرسپولیس از کنار زمین اخراج شد.

یحیی گل محمدی

سرمربی پرسپولیس که از اخراج خود و دستیارش ناراحت است می‌گوید: «اخراج من و مجتبی حسینی اجحاف و کم لطفی بزرگی در حق پرسپولیس و هوادارانش بود. من نمی‌دانم چه باید بگویم. در یک بازی این همه اشباه داوری چه معنی می‌تواند داشته باشد؟ چرا با پرسپولیس این‌طوری رفتار می‌کنند؟ چرا سه موقعیت تک به تک پرسپولیس آفساید اعلام شده؟»
عسگری رئیس دپارتمان داوری گفته بود «پنج موقعیت از دست رفته مهاجمان پرسپولیس مهم‌تر بود یا دو تا آفساید اشتباهی که برای این تیم گرفته شد؟» گل‌محمدی در واکنش به حرف‌های عسگری می‌گوید: «اینکه موقعیت‌های گل را از دست دادیم موضوعی نیست که مسئولان محترم کمیته داوران بخواهند در مورد آن صحبت کنند و با آفسایدهای اشتباه، مقایسه‌اش کنند. این دو موضوع هیچ ربطی به همدیگر ندارند. باعث ناراحتی است که طی یک بازی سه موقعیت تک به تک تیم ما را آفساید می‌گیرند و یک تیم از برد محروم می‌شود. بعد هم سرمربی و مربی این تیم با کوچک‌ترین اعتراضی اخراج می‌شوند.»
گل‌محمدی در مورد اخراجش هم می‌گوید: «این دومین بار است که اخراج می‌شوم. من در بازی قبلی که اخراج شدم گفتم این چه وضع داوری است؟ جمع کنید. داور چهارم همین حرف من را به داور وسط گزارش داد و من اخراج شدم. ولی در این بازی به کلام الله قسم می‌خورم، به جان پسرم قسم می‌خورم که هیچ حرفی نزدم جز اینکه گفتم این چه خطایی است که می‌گیرید؟ این حرف را وقتی زدم که داور به جای اینکه برای ما اوت بگیرد، به نفع حریف ضربه ایستگاهی اعلام کرد. حرف دیگری نزدم. اگر حرف دیگری گفته باشم شهامت دارم که بگویم. ولی واقعا هیچ چیزی نگفتم. مجتبی حسینی هم وقتی که داور موقعیت تک به تک انصاری‌فرد را خطا گرفت و یک موقعیت خوب از ما گرفته شد، رو به نیمکت خودمان کرد و گفت: این چی داره می‌گیره؟ فقط همین را گفته. ولی داور چهارم به داور وسط گزارش کرده و مربی ما به واسطه همین یک کلمه‌ای که دستیار به نیمکت‌نشینان گفته که نه توهین در آن بوده نه اعتراض، اخراج شده.»
گل‌محمدی ادامه می‌دهد: «حالا شما ماقایسه کنید که در لیگ چه اعتراض‌هایی انجام می‌شود و هیچ اتفاقی نمی‌افتد. مردم دارند می‌بینند و قضاوت می‌کنند. من ناراحت نیستم که یحیی یا دستیارش اخراج شده. من را ۵۰ بازی محروم کنند. ولی در حق پرسپولیس اجحاف نکنند. این چه کاری است که دارند با پرسپولیس و هواداراش می‌کنند؟ حرفی هم بزنم ما را محروم می‌کنند. واقعا فقط می‌توانم متاسف باشم و صادقانه بگویم من هیچ چیزی نگفتم و فقط گفتم این چه خطایی است که می‌گیرید؟»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391