برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخراج گل‌محمدی، حضور یک تماشاگر در میدان و شعار علیه شیرینی

جمعه، ۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۶ — فارس

داور سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس را از روی نیمکت اخراج کرد.

یحیی گل محمدی

احمد صالحی داور مسابقه در دقیقه ۶۰ یحیی گل‌محمدی را به دلیل اعتراض زیاد به داور از روی نیمکت پرسپولیس اخراج کرد. در این دقیقه گل‌محمدی معتقد بود توپ باید به خاطر اوت به پرسپولیس داده شود اما داور خطای بازیکن پرسپولیس را گرفته بود. گل‌محمدی پیش از خروج از میدان با داور بحث کرد.

* ایمون زاید مهاجم سابق پرسپولیس که اکنون در تیم آلومینیوم بازی می‌کند از سوی هواداران پرسپولیس تشویق شد.

* هواداران آلومینیوم پرویز مظلومی سرمربی این تیم را به شدت تشویق کردند.

* هواداران آلومینیوم علیه سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس شعار می‌دهند و همچنین تماشاگران به طرف بازیکنان پرسپولیس سنگ و بطری پرتاب کردند که برخی از سنگ‌ها از سوی مسئولان پرسپولیس جمع آوری و به مسئولان برگزاری مسابقه تحویل شد.

* در دقیقه ۶۷ یکی از تماشاگران وارد میدان شد و با برخی از بازیکنان دو تیم دست داد و سپس به سمیت میلاد میداودی رفت و او را در آغوش گرفت. در نهایت ماموران انتظامی این تماشاگر را به بیرون هدایت کردند. میداودی از ماموران خواست که او را کتک نزنند.

دیدار دو تیم تا دقیقه ۷۰ با نتیجه تساوی بدون گل در جریان است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391