برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ستار همدانی: قلعه‌نویی دیگر قلعه‌نویی ۱۰سال پیش نیست

یکشنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۷ — گل

حرمت همه باید حفظ شود البته وقتی یک سری آدم‌ها یک کارهایی را انجام می‌دهند نباید از سکو‌ها انتظار داشت!

ستار همدانی

ستار همدانی سل قبل در تراکتورسازی دستیار قلعه‌نویی بود و امسال همراه او به استقلال آمده. بنابراین بازی با تراکتورسازی برای او هم مثل قلعه‌نویی حساسیت خاصی داشته است. حرف‌های ستار همدانی را بعد از این برد حیثیتی با خبرنگار سایت گل بخوانید.

تراکتور را بردید و به قهرمانی نزدیک‌تر شدید...

خب این حق ما بود. همه دیدند که استقلال به یک بلوغ تاکتیکی رسیده است و در هر بازی و شرایط خاص تاکتیک خود را دارد. این بازی یکی از بازی‌هایی بود که تکلیف قهرمان را مشخص می‌کرد بازی تیم اول و تیم دوم جدول بازی خیلی خوبی از آب در آمد. بر عکس بازی‌های مهم و حساس که روی بازی اثر می‌گذارد و بازی را به علت استرس بی‌روح و سرد می‌کند این بازی خیلی زیبا شد.

اخراج برهانی چقدر تاثیر گذاشت؟

اگر برهانی اخراج نمی‌شد بی‌شک بازی به مراتب قشنگ‌تر و حتی پرگل‌تر می‌شد. تراکتور بازیکنان خوبی داشت ما هم از بازیکنان بزرگی برخوردار بودیم که همین امر باعث یک بازی تهاجمی شده بود. ما از قبل از بازی آمادگی برد تراکتور را داشتیم و به بچه‌ها هم گفتیم که اگر قرار است قهرمان بشویم باید این بازی را ببریم. تیم تراکتور هم اسیر تجربه و مسائل تاکتیکی ما شده بود اگرچه بی‌تجربگی و حرکت بچه گانه آرش باعث شد شیرازه تیم ما به هم بخورد چه بسا اگر این کار را نمی‌کرد با گل‌های بیشتری بازی را می‌بردیم، چرا که حضور آرش در بازی خیلی به ما کمک می‌کرد اما خب بچه‌ها سنگ تمام گذاشتند البته حضور تماشاگران و تشویق بی‌امان آن‌ها نیز کمک زیادی به برد ما کرد.

البته تماشاگران توهین‌های زیادی هم کردند!

قطعا من هم این کارها را نمی‌پسندم. استادیوم یک جای مقدس است و نباید با این کار‌ها جو آن را خراب کرد. این کار آن‌ها بازی را هم بی‌کیفیت می‌کند. هوادار تراکتور و استقلال فرقی ندارد باید ورزشگاه را پاک نگه دارند آن‌ها باید فقط تیم خود را تشویق کنند. حرمت همه باید حفظ شود البته وقتی یک سری آدم‌ها یک کارهایی را انجام می‌دهند نباید از سکو‌ها انتظار داشت!

منظورتان از یک سری آدم‌ها؟

من این مسئله را باز نمی‌کنم و ترجیح می‌دهم سر بسته بگویم.

مقابل تراکتور خیلی دفاعی بازی کردید.

این هم برمی‌گردد به تفکرات کادر فنی. در بازی با نفت هم ۱۰نفره شدیم اما آنجا از دفاع کم کردیم و حتی به حمله اضافه کردیم. اما در اینجا و بازی با تراکتور قضیه فرق می‌کرد. ما در این بازی با توجه به قدرت هجومی تراکتور تاکتیک خود را تعیین کردیم و غیرت بچه‌ها هم در این بازی به کمک ما آمد و توانستیم سه امتیاز شیرین بازی را از آن خود کنیم.

اخراج برهانی درست بود؟

البته اگر بخواهم عادلانه قضاوت کنم اکرامی ابتدا شیطنت کرد و حتی آقای اسدی هم یک مشت به یکی از بازیکنان ما زدند که دیده نشد. البته ما فیلم بازی را چک می‌کنیم و اگر چنین چیزی باشد آن را به کمیته انضباطی گزارش می‌کنیم. در مجموع فکر می‌کنم یا باید هر دو را اخراج می‌کرد یا کارت زرد می‌داد.

لیگ قهرمانان آسیا؟

ما بازی به بازی بهتر می‌شویم. بازی با الریان و صبا بالغ بر ۲۰ موقعیت ۸۰درصد برای گلزنی داشتیم و تلاش می‌کنیم این روند را ادامه دهیم. امیرخان آن‌قدر تجربه دارد که به کمک تیم بیاید. امیر قلعه‌نوعی، امیر ۱۰ سال پیش نیست و تجربه او و حمایت هواداران به ما کمک زیادی می‌کند که بتوانیم به موفقیت‌های بزرگی در آسیا برسیم.

و مشکلات مالی؟

واقعاَ دست بچه‌ها را می‌بوسم که بدون پول این‌قدر با غیرت بازی می‌کنند. امیدوارم مشکلات مالی حل شود چون این دغدغه‌ها تیم را آزار می‌دهد و برای تیم مشکل به وجود می‌آورد. هم کادر فنی و هم بازیکنان به عشق هواداران بازی می‌کنند و از مسئولین می‌خواهم که مشکلات مالی تیم را حل کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391