برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن‌زاده: می‌توانستیم حکم شدیدتری برای عقیلی صادر کنیم

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۶ — ایسنا

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای شنیدن توضیحات هادی عقیلی در جهت تعدیل حکم محرومیتش اعلام آمادگی کرد.

اسماعیل حسن زاده

اسماعیل حسن‌زاده ، درباره حکم محرومیت هادی عقیلی اظهار کرد: بنا بر اقدامی که هادی عقیلی انجام داده بود و نهاد متولی تیم ملی خواهان برخورد با او شده بود و آنچه که قانون اجازه می‌داد، ما می‌توانستیم محکومیتِ به مراتب شدیدتری را نسبت به عقیلی اعمال کنیم اما به خاطر سوابق خوب این بازیکن در فوتبال ملی و باشگاهی حکمی که می‌توانستیم صادر کنیم را تعدیل دادیم.

وی افزود: با این حال وقتی بنده برای اولین بار گزارش رأی او را اعلام کردم گفتم که همه ما ناراحتیم که چنین حکمی را برای زحمت‌کشان فوتبال صادر می‌کنیم، اما قاعده و قانون مسیر همه ما را مشخص کرده است. با توجه به رفتار گزارش شده هادی عقیلی در اردوی تیم ملی به جهت اینکه این اقدام در آن شرایط حساس پیش از یک بازی رسمی می‌توانسته روحیه و تمرکز تیم را بر هم بزند و یا عدم تمکین بازیکن از سرمربی به دیگر بازیکنان تسری یابد، بنابراین، این فعل، غیرقانونی و دارای مجازات‌های تعریف شده‌ای است.

رییس کمیته انضباطی در واکنش به درخواست عقیلی مبنی بر اینکه به خاطر زحماتی که او برای تیم ملی کشیده به وی اجازه دفاع در جلسه حضوری داده شود، به ایسنا گفت: قطعا این کار را خواهیم کرد و چنین فرصتی برای هادی عقیلی وجود دارد. رأی او قطعی نیست و عقیلی می‌تواند در فرصت قانونی که دارد به حکمش اعتراض کند. از طرفی بنده هم در خدمت او خواهم بود تا در یک جلسه حضوری صحبت‌های او را بشنوم. اگر عقیلی فکر می‌کند صحبت‌های او در تغییر این رای موثر است قطعا نسبت به این کار اقدام کند و حتی اگر مطالبی هست که نمی‌خواهد روی کاغذ بنویسد می‌تواند به صورت شفاهی فقط به بنده بگوید. بنده از گذشته تاکنون پای صحبت‌های بسیاری از بازیکنان نشسته‌ام و صحبت‌های انها را گوش داده‌ام.

وی خاطرنشان کرد: ان‌شاء‌الله عقیلی هم بتواند دفاع مناسبی انجام داده و کمتر متضرر شود. اما با این حال چنین تنبیهی نباید یک بازیکن ملی را از مسیر تکلیف‌اش در قبال میهن دور کند. قطعا فرصت برای جبران وجود دارد.

حسن‌زاده با بیان اینکه کمیته انضباطی دلسوز بازیکنان است، اظهار کرد: امیدوارم روزی برسد که محمد نصرتی و شیث رضایی شهامت، فرصت و انصاف این را پیدا کنند که بگویند حسن‌زاده چقدر پای صحبت‌های آنها نشست. زمانی که همه این بازیکنان را می‌کوبیدند، بنده در یک فرصت زیاد و کاملی صحبت‌های آنها را گوش دادم و ضمن نصایح لازم نهایتا حکمی را صادر کردیم که توضیحات آنها هم در آن حکم موثر بود و آنها تاکید کردند که آینده برای شما تمام نشده و می‌توانید خیلی زود جبران کنید. دیدید که نصرتی همین مسیر را طی کرد و مدتی بعد از اتمام محرومیتش به تیم ملی هم دعوت شد. من بازیکنان را ناامید نمی‌کنم و به عنوان رییس کمیته انضباطی همه شرایط را برای ایجاد شرایط مناسب برای آنها خواهم داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391