برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جهانبخش: سپاهان و پرسپولیس با عابدینی مذاکره کرده اند

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۰ — گل

طرف قرارداد من حاج آقاست . مسائل باشگاه هم دست آقای عابدینی بوده و اگر هم قرار باشد اتفاقی بیفتد همینطوری که نمی شود ...باید من هم در جریان باشم

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش مهاجم داماش بعد از گلزنی در بازی گهر خیالش از بقای داماش در لیگ راخت است . او که فصل بعد در تیم دیگری خواهد بود ، درباره ماجراهای انتقالش حرف می زند.انتقالی که هنوز انجام نشده مسائل خود را در داماش ایجاد کرده است!

بازی چطور بود؟

خیلی سخت بود اما خدارا شکر که توانستیم بازی را ببریم؛ بازی در زمین آنها سخت بود و هواداراشان هم حمایت می کردند و کار را برای ما سخت تر کرده بودند اما خدا کمک کرد و توانستیم دست پر به رشت باز گردیم.

ظاهرا ماجرای انتقال بین مالک و مدیریت تیم بحثی به وجود آورده است ؟

من هم یک چیزهایی شنیدم اما خبر دقیق ندارم. اتفاقاً این موضوع را در سایت شما خواندم ، اما فکر کنم تصمیم آخر با من باشد چون این من هستم که میخواهم بازی کنم.

نظر خودت در این مورد چیست؟

با آقای عابدینی حرفهایی زدم . مطمئنم که هم پرسپولیس و هم سپاهان با آقای عابدینی مذاکره کرده اند .من فوتبالم را زیر نظر آقای عابدینی گذراندم و طرف قرارداد من حاج آقاست . مسائل باشگاه هم دست آقای عابدینی بوده و اگر هم قرار باشد اتفاقی بیفتد همینطوری که نمی شود ...باید من هم در جریان باشم اما مطمئناً از آقای عابدینی مشورت میگیرم چون ایشان در پیشرفت من سهم زیادی داشته اند.

با وجود بازیهای سخت پیش رویتان در لیگ می مانید؟

خیلی سخت است ولی حتما می مانیم . تازه یک جورهایی ما میتوانیم در قهرمانی تاثیر گذار باشیم و با تمام توان بازی خواهیم کرد. ما همیشه جلوی تیمهای بزرگ مدعی بوده ایم و حریف آسانی نیستیم.

در جام حذفی با پرسپولیس بازی دارید؟

پرسپولیس می آید که ببرد و برایش مهم است که این جام را هرطور شده بگیرد چرا که در لیگ ناکام بوده است، اما ما هم در زمین خودمان تیم قدرتمندی هستیم و کم نمی آوریم. امیدوارم بازی تماشاگر پسندی بشود و نتیجه اش هم به نفع ما باشد.

حرف خاصی ندارید؟

امیدوارم شرایط باشگاه خوب بشود و اختلافات کم شود. تیم ما پتانسیل بالایی دارد و بازیکنهای خوبی دارد که حمایت بی نظیر هوادارانش را در پشت خود می بیند .امیدوارم داماش به جایگاه واقعی اش برسد و یک سال خوب فوتبالی داشته باشیم و تیم ملی به جام جهانی برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391