برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمشیدیان :از خدا می خواهم تیمی قهرمان شود که کمترین آوانس داوری شامل حالش شده

چهارشنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۷ — گل

واقعیت را بخواهم بگویم این است که هر ۳تیم شانس قهرمانی دارند؛ اگرچه من فولاد را هم شانس دار می دانم اما نه برای قهرمانی بلکه برای کسب سهمیه

احمد جمشیدیان

احمدجمشیدیان یکی از بازیکنانی است که در وانفسای شلوغی جدول مسابقات لیگ و آسیایی می تواند کمک بزرگی برای سپاهان باشد. او در بازی مقابل گهر یک گل خوب برای سپاهان زد و نشان داد می تواند ثابت بازی کند ...اگرچه آرزوی او بازی کنار محرم نویدکیاست .

بازی چه طور بود؟

بازی خوبی بود .در ۱۰ دقیقه اول بازی توانستیم با تاکتیک خوبمان بازی را در دست بگیریم و تا دقیقه ۹۰ هم بازی تحت کنترل ما بود و علاوه بر گل هایی که زدیم موقعیت هایی خوبی هم داشتیم که می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم.

گل زیبایی زدی؟

من کلاَ به شوت زدن علاقه مندم و هروقت موقعیت شوت داشته باشم این کار را تست میکنم .در آن لحظه هم دیدم موقعیت خوبی است و من هم شوت زدم و نوپ به پایم هم نشست و گل شد.البته باید بگویم از آخرین گلی که اینطوری زدم ۱سال می گذرد و خودم هم دلم تنگ شده بود.

تو در فرم خوبی هستی چه دلیلی دارد که نیمکت نشینی؟

من شاید کم بازی کنم اما همیشه سعی کردم مفید باشم ....من نمیدانم چرا بازی نمی کنم .عده ای گفتند آماده نیستی خوب حق هم دارند وفتی بازیکنی نیمکت نشین می شود همه فکر می کنند نا آماده است.اما با همین چند بازی ثابت کردم که در شرایط خوبی هستم و فقط به دلیل سلیقه مربی است که بازی نمی کنم . چند بار هم گفتم حتی قسم خوردم که آماده ام اما خوب مربی است که تعیین می‌کند چه کسی بازی کند.من خوشحالم که ثابت کردم که آماده ام و خوشحال تر می شوم که این روند را ادامه بدهم .

اینکه جای محرم بازی می کنی یا او جای تو یک اجبار است؟

چه بسا که اگر من و محرم در کنار هم بازی کنیم قدرت تیمی ما هم بیشتر میشود اما نمی دانم چرا این اتفاق نمی افتد.البته این چند بازی هم محرم مصدومیت جزیی داشته که البته مشکل خاصی هم نبود بیشتر جنبه استراحت داشته ... نبود ایشان هم مزید بر علت شد تا من بازی کنم .

اعتراضی نداری؟

نه . در کل فوتبالیست باید تابع نظر باشگاه باشد و من هر چه قدر هم کم بازی کنم سعی می کنم موفق باشم و مفید برای باشگاهم.

جنگ قهرمانی به کجا می رسد؟

واقعیت را بخواهم بگویم این است که هر ۳تیم شانس قهرمانی دارند؛ اگرچه من فولاد را هم شانس دار می دانم اما نه برای قهرمانی بلکه برای کسب سهمیه . ما ۲ بازی مهم با تراکتور و استقلال داریم که این بازی‌ها می تواند تعیین کننده قهرمان این فصل باشد.و به شخصه از خدا می خواهم که تیمی که کمتر اشتباه داوری به نفعش شده به قهرمانی برسد.ما بازی های حساسی داریم که باید با تمرکز به سراغ آنها برویم تا به هدفمان برسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391