برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمشیدیان : دوماه یکبار هم بازی کنم اعتراضی نیست

جمعه، ۴ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۸ — گل

احمد جمشیدیان که شب گذشته با انتقادات سرمربی سپاهان مواجه شده بود، با گلزنی در بازی دیروز خود پاسخ زلاتکو کرانچار را داد تا ثابت کند برخلاف اینکه کرانچار گفته او از فرصت های خود استفاده نکرد، اگر به او فرصت داده شود، از فرصت‌هایش به خوبی استفاده خواهد کرد.

احمد جمشیدیان

او که با خواست تماشاگران برای سپاهان به میدان آمد، بعد از گلزنی، به طرف آنها رفت و گل خود را به تماشاگران تیمش تقدیم کرد.با او در همین باره حرف زدیم :
دوباره شعار احمد دل پیه رو . چه ا تفاقی افتاد؟
. دل پیرو لقبی است که هواداران به من داده‌اند و این هم بیشتر به خاطر شباهت ضربات آزاد من با او بوده است نه ضربات سر. ولی از آن گل هایی بود که خیلی در ذهنم می ماند. گل خیلی خاصی بود.
فکر می کردی در این بازی بازی کنی؟
واقعاً هم فکر نمی‌کردم بازی کنم اما همیشه سعی کرده‌ام روحیه ام را حفظ کنم و تا روز آخری که پیراهن سپاهان را بر تن کنم به خاطر همین تشویق‌ها با تمام انگیزه بازی می‌کنم
آیا با این گل می‌خواستی چیزی را نشان بدهی؟
نه من اگر چنین قصدی داشتم به سمت نیمکت می‌رفتم یا کار دیگری می کردم . البته بالاخره شرایط سخت است و خودم دوست ندارم وضعیتم اینگونه باشد. هیچوقت اعتراضی نمی‌کنم و حتی اگر قرار باشد هر دو ماه یک بار هم بتوانم در ترکیب قرار بگیرم و مثمرثمر باشم تمام تلاشم را می‌کنم و برای من کافی است. ولی یک جور خاصی خوشحالی کردی که سئوال برانگیز شد. چون خیلی خوشحال شدم. خیلی‌ها با سال‌های سال بازی و صدها گل تلاش می‌کنند تا صدا و تشویق تماشاگران را بشنوند . من وقتی امروز توانستم این صدای تماشاگران و حمایت آنها را بعد از مدت‌ها که روی نیمکت بودم ببینم به بزرگترین چیزی را که می‌خواستم رسیدم. ضمن اینکه باشگاه نیز همیشه به من احترام گذاشته است و من چه بازی کنم و چه بازی نکنم برای باشگاه همان احمدی هستم که بازی می‌کرد. طبیعی است وقتی من این احترام را از سوی باشگاه و حمایت را از سوی هواداران می‌بینم واقعاً برای بازی کردن نباید همه چیز را از بین ببرد.
فکر می کنی چرا نیمکت نشین شده ای؟
سلیقه مربی است . ولی من تلاش خودم را می‌کنم و نزد وجدان و خدای خودم اصلاً شرمنده نیستم زیرا واقعا آن کیفیتی که لازم است را از خودم نشان می‌دهم. حتی در و دیوارها و بازیکنان و نزدیکانی که در تمرینات تیم هستند می‌توانند شهادت دهند که من تمام تلاش خود را می‌کنم . بالاخره کار کمی گره خورده است اما حتی زمانی که دقیقه ۹۰ وارد زمین شدم هم اعتراضی نکردم .
بگذریم. گل قشنگی زدی . حتما ارزش چندبار دیدن را دارد
اصلاً، من دوازده سال است در لیگ بازی می‌کنم و هیچگاه نشده است که بعد از بازی بروم و گل‌هایم را تماشا کنم، همیشه سعی می‌کنم دو سه روز از بازی بگذرد تا بازی کهنه شود و بعد نگاه کنم زیرا بعد از بازی بازیکن یک حس و حال خاصی دارد که باعث می‌شود فکرهای اشتباهی بکند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391