برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محرومیت و جریمه سرپرست مس، مربی گیتی‌پسند و سرمربی میثاق

سه‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۲ — فارس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام خود را درباره تیم‌های متخلف صادر کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم میثاق تهران و گیتی پسند اصفهان از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال در حالی سیزدهم بهمن ماه برگزار شد که از سوی امیر حسین اسدی مربی تیم گیتی پسند تخلفاتی صورت گرفت که منجر به اخراج وی شد. بر همین اساس کمیته انضباطی اسدی را به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و یک جلسه از همراهی تیم مربوطه محروم کرد. همچنین از سوی خوراکچی، سرمربی تیم میثاق تهران تخلفاتی صورت گرفت که وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین به دلیل تخلفات تماشاگران تیم میثاق تهران، این باشگاه به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه ۳۰ میلیونی برای تیم نفت آبادان

دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و آلومینیوم هرمزگان از سری رقابت‌های هفته بیست و ششم در آبادان برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی این باشگاه را به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

محرومیت و جریمه نقدی برای سرپرست مس کرمان

دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و مس کرمان از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته بیست و ششم در اصفهان برگزار شد که از سوی احمد نخعی، سرپرست تیم مس تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی وی را به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391