برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: سپ بلاتر قول داد که به ایران بیاید

شنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۵ — باشگاه خبرنگاران

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال درباره سفر اخیرش به زوریخ و دیدار با سپ بلاتر به نکاتی اشاره کرد.

علی کفاشیان

علی کفاشیان درباره صحبتهای رد و بدل شده و دعوت از بلاتر به ایران گفت: رئیس فیفا از دعوت شدن به ایران ابراز خرسندی کرد و از سفر به ایران استقبال کرد و قول داد که به ایران بیاید. البته وی از اینکه به دلیل مشغله کاری نتوانسته در چند سال گذشته به ایران بیاید ابراز ناراحتی کرد.

رئیس فدراسیون در ادامه درباره مذاکراتش با بلاتر در باره پروژه گل، نحوه اجرا و تحویل منابع مالی به فدراسیون فوتبال ایران هم گفت: قرار شد که بودجه پروژه گل برای اجرا و توسعه آن به فدراسیون فوتبال ایران اختصاص داده شود و سپ بلاتر دستورات لازم را در این باره داد.

کفاشیان درباره نشستش با سری لویزن رئیس بخش توسعه فیفا هم گفت: با مدیر توسعه فیفا هم جلسه بسیار خوبی داشتیم که مواردی مطرح شد و مقرر پیگیریهای لازم درباره اش انجام شود.

وی درباره برگزاری کنگره علم و فوتبال در تهران و حضور نمایندگان فیفا در تهران گفت: کلیه مدارک و مستندات و اطلاعات کنگره علم و فوتبال در اختیار فیفایی‌ها قرار گرفت و قرار شد آنها بررسی کنند که در چه بخشهایی می توانند به ما کمک کنند و پس از آن در کنگره مشارکت داشته باشند. ما همچنین گزارش عملکرد فدراسیون فوتبال ایران را در اختیار سپ بلاتر قرار دادیم.

کفاشیان درباره مسایل پزشکی و کنترل دوپینگ هم صحبتهایی را با بلاتر و مدیران مربوط به این بخش در فیفا داشته است که دراین باره گفت: ما گزارشی از کنترل دوپینگ و آزمایشهای مربوط به آن به بلاتر دادیم و به بلاتر گفتیم که کنترل دوپینگ و فرستادن نمونه‌ها به آزمایشگاهها هزینه های بسیار زیادی برای ما به بار اورده است. ما به بلاتر اعلام کردیم که بر اساس آمار و اطلاعات مربوط به این حوزه در آسیا و جهان روند بسیار خوبی داشتیم و می خواهیم به بهترین نحو این روند را ادامه دهیم. به همین دلیل مشکلاتمان را مطرح کردیم و از فیفا درخواست کردیم تا در دریافت کیتهای کنترل دوپینگ و دیگر امکانات به ما کمک کنند.

کفاشیان در پایان گفت: درباره حکم کمیته انضباطی کارلوس کی روش درخواست کردیم مجددا پرونده را بررسی کنند و در صورت امکان حکم تعلیقی را صادر کنند تا بتوانیم از حضور سرمربی تیم ملی روی نیمکت در بازی مقابل قطر بهره ببریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391