برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمیان : فوتبالیست بوده ام نه کاسب

جمعه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۲ — گل

مهدی کریمیان بعد از تساوی ۳-۳ با الجیش قطر ؛ از بازی سپاهان صحبت می‌کند . مسابقه ای حیاتی برای هردو تیم که در انتظار لغزش استقلالند .

مهدی کریمیان

بازی چطور بود؟
والله چی بگم ...اگر بگویم که خیلی خسته ایم که این مسئله لوث شده است . ما هر ۳-۴روز یکبار بازی می کنیم ؛ما ۱۲تا بازیکن هستیم که مدام داریم بازی می کنیم و این موضوع به سلامت‌ها هم آسیب می رساند . در بازی با الجیش هم ۲-۱جلو بودیم و ۳-۲عقب افتادیم و فکر کنم فقط غیرت بچه‌ها و کمک خدا بود که توانستیم بازی را برابر کنیم و همین ۱امتیاز فکر کنم در آینده خیلی به ما کمک کند و همین که دست خالی برنگشتیم جای شکر دارد.
اما راحت گل می خوردید؟
فاز هجومی تیم خیلی خوب شده است اما در فاز دفاع فقط ۴نفر هستند که دفاع می کنند ولی باید همه تیم از جلو دفاع کنیم ..
ماجرای گرفتن میکروفن و صحبتهایت با شبکه های خارجی چه بود؟
البته انگلیسی خیلی راحت تر هستم اما عربی هم صحبت می کنم. چند باری هم که آنجا رفته ام با گزارشگرانشان عربی حرف زدم و آنها از این موضوع استقبال می کردند. بعضی وقتها هم ادای گزارشگرانشان را در می اوردم که وقتی خودشان گل میزنند ۱۰۰بار فریاد میزنند گل گل اما وقتی ما تیمهای ایرانی گل می زنیم ۱بار میگویند گل. در کل سربه سرشان گذاشتم و مصاحبه هایی هم کردیم . .
بازی با سپاهان ؟
ما محکوم به بردن هستیم ما مدت زیادی بود که در جایگاه دوم بودیم و بعضاَ هم برای مدت خیلی کوتاهی به صدر هم میرفتیم اما الان همان جایگاه دومی را نیز از دست داده ایم .این بازی برای ما خیلی مهم است و در حضور تماشاگرانمان با حمایت آنها فکر کنم بتوانیم بازی را ببریم . این ۳امتیاز برای ما از نان شب واجب تر است. ما باید ببریم و به جایگاه دوم بیاییم و منتظر لغزش استقلال باشیم.
روبری تیم سابقت چه احساسی داری؟
من همیشه در تیمهایی که بازی کرده ام با آنها زندگی کرده ام من مثل یک کاسب نبوده ام که بروم یک پولی بگیرم و بعد هم بروم یک جای دیگر. واقعا به سپاهان احترام میگذارم اما الان بازیکن تراکتور هستم و نسبت به این تیم وهوادارانش عرق دارم و تمام تلاش خود را میکنم.
حرف خاصی نداری؟
مردم از حمایت کنند مثل همیشه و ما هم تمام تلاش خود را میکنیم که با بردن تیم خوب سپاهان یک عیدی خوب به آنها بدهیم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391