برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزی خادم: کمیته تیم‌های ملی فوتبال به سازمان ارتقا می‌یابد

شنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۲۰ — ایسنا

رییس جدید کمیته تیم‌های ملی فوتبال پس از دریافت حکمش گفت: اختیار و تصمیم‌گیری درباره تمام تیم‌های ملی فوتبال در رده‌های سنی مختلف بر عهده این کمیته خواهد بود که از دو ماه آینده به سازمان تغییر ماهیت می‌دهد.

شهاب‌الدین  عزیزی خادم

شهاب‌الدین عزیزی خادم، پس از دریافت حکم ریاست کمیته تیم‌های ملی از هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: مسئولیت سنگینی است که دوستان در هیات رییسه به بنده محول کرده‌اند که امیدوارم با حمایت همه عناصر فعال در فوتبال بتوانیم از عهده آن برآییم. چارت جدیدی برای کمیته تیم‌های ملی تعریف شده که پس از اصلاح اساسنامه، این کمیته مانند فوتسال از کمیته به سازمان تغییر ماهیت می‌دهد و کارش اختصاصا تشکیل، تدارک، سازماندهی و نظارت بر تیم‌های ملی فوتبال در تمامی رده‌هاست.

وی افزود: حدود دو ماه است که هیات رییسه برای تشکیل این کمیته احساس نیاز کرده است و بنده اهداف و ماموریت‌هایم در کمیته فنی را به زودی در یک نشست مطبوعاتی اعلام خواهم کرد. نظارت بر عملکرد تیم‌های ملی، برنامه‌ریزی و پشتیبانی‌ آن‌ها با حذف حامیان اقتصادی نیز از جمله وظایف این کمیته است. در حال حاضر تمام هم و غم ما این است که از تمام ظرفیت‌ها برای حمایت از تیم ملی بزرگسالان که سه مسابقه حساس را پیش رو دارد، استفاده کنیم. بعد از آن ماموریت‌های ما به صورت تعریف شده پیش می‌رود و امیدواریم با همکاری تمام باشگاه‌ها و همفکری فعالین فوتبال بتوانیم با دیدگاه کلان و جامعی نسبت به پیشرفت در تیم‌های ملی، برنامه‌هایمان را به جلو ببریم.

عزیزی خادمی از حضور چهار نفر از خبرگان فوتبالی در کمیته تیم‌های ملی خبر داد و گفت: قرار شد چهار نفر از خبرگان موجه فوتبال کشور با پیشنهاد رییس و تصویب در هیات رییسه به کمیته تیم‌های ملی اضافه شوند تا تصمیم‌گیری‌ها با یک خرد جمعی، به خوبی انجام گیرد. مناسبات در کمیته فنی کاملا سیستماتیک خواهد بود و دبیرکل فدراسیون به همراه رییس سازمان لیگ در تمام جلسات حضور پیدا می‌کنند. رییس فدراسیون می‌تواند حضور داشته باشد. نمایندگان کمیته فنی و توسعه و کمیته اقتصادی هم همین طور خواهند بود. روسای کمیته بانوان،‌جوانان، فوتسال، فوتبال ساحلی و... به حسب موضوع در جلسات حاضر خواهند شد و در یک فضای دموکراتیک امیدواریم بتوانیم رضایتمندی و مطالبات بحق مردم را در یک پروسه کاری تعریف شده پیش ببریم.

وی در واکنش به اینکه کار کمیته تیم‌های ملی عملا از چه زمانی آغاز خواهدشد اظهار کرد: همان طور که گفتم این کمیته از دو ماه آینده مانند کمیته فوتسال تبدیل به سازمان می‌شود و تشکیل، تدارک و نظارت بر عملکرد تیم‌های بر عهده آن خواهد بود. امیدوارم بتوانم پاسخ این مسئولیت را به درستی بدهم.

عزیزی خادم در پاسخ به این سوال که یعنی اختیار تمامی عزل و نصب‌ها در تیم‌های ملی از جمله مربیان، سرمربیان و سرپرستان بر عهده کمیته تیم‌های ملی خواهد بود، به ایسنا گفت: طبق تعریفی که برای مسئولیت این کمیته عنوان شده، دقیقا همین خواهد بود. این کمیته متشکل از نمایندگان ارکان مختلف فدراسیون است و برای تمامی تیم‌های ملی در رده‌های سنی مختلف تصمیم‌گیری می‌کند.

انتهای پیام

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391