برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلعتبری: طرف نیمکت الغرافه نمی روم اما گل می زنم

سه‌شنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۳ — گل

خب به هر حال این فوتبال است و یک چیز عادیست؛ من یک نیم فصل قطر بودم و از نظر فوتبالی برای من آنگونه که باید و شاید خوب نبود

محمدرضا خلعتبری

محمدرضا خلعتبری فردا شب با تیمی بازی می‌کند که در ترکیب آن اولین بار، لژیونر شدن را تجربه کرد، اما بعد از فصلی رویایی در ذوب‌آهن و نایب قهرمانی با تیم اصفهانی نیم فصلی ناموفق را زیر نظر برونو متسو پشت سر گذاشت.
او اما بعد از آن با مارادونا در الوصل موفق تر بود و نیم فصل رویایی او زیر نظر دیگو باعث شد که با قراردادی سنگین دوباره به ایران بازگردد و در قهرمان سه دوره اخیر لیگ ایران به میدان برود. او در آستانه دیدار با تیم سابقش به سئوالات ایمنا پاسخ داد:
فردا شب با تیمی بازی می‌کنی که دوران خوبی را در آن پشت سر نگذاشتی.
خب به هر حال این فوتبال است و یک چیز عادیست؛ من یک نیم فصل قطر بودم و از نظر فوتبالی برای من آنگونه که باید و شاید خوب نبود ولی برای این تیم آنقدرها هم بد بازی نکردم، هرچند که به نظرم آنطور که باید خوب نبودم. در الغرافه شرایطم آنگونه که می‌خواستم نبود و خودم هم قبول دارم که یک نیم فصل ناموفق در قطر داشتم؛ البته با اینحال اصلاً برایم مهم نبود که اینگونه پیش آمد چون در فوتبال این مسائل پیش می‌آید.
همین دوران ناموفق باعث شد که بروی الوصل و نیم فصلی رویایی را پشت سر بگذاری.
بله؛ من بعد از آن به امارات رفتم و یک نیم فصل خیلی خوب در الوصل داشتم و توانستم در الوصل ۶،۷ گل بزنم و ۵،۶ پاس گل بدهم و دوران بسیار خوبی داشتم و کار کردن با مارادونا را خیلی دوست داشتم و خوشحالم که این تجربه را کسب کردم.
حالا باید با تیم سابقت در ترکیب سپاهان بازی کنی.
الغرافه در حال حاضر تیم خوبی دارد و بازیکنان خارجی خوبی در ترکیب خود دارد؛ این مسابقه برای ما یک بازی بسیار سخت است و ما می‌رویم که ۳ امتیاز آن را ازآن خود کنیم، هرچند که بازی سختی است.
تو در بازی قبل مقابل النصر ۳ پاس گل دادی و حتی می‌توانستی یک گل هم به ثمر برسانی. مطمئناً با توجه به انگیزه‌ای که داری و رویارویی با تیم سابقت، همه نگاه‌ها در این بازی به سمت تو است.
ابتدا در مورد بازی النصر باید بگویم که در شرایط بازی ممکن است پیش بیاید که آدم نتواند گل بزند و موفقیت تیم برای من مهم‌تراست و مهم نیست چه کسی گل می‌زند یا چه کسی گل نمی‌زند؛ در بازی قبل هم من ۳ پاس گل دادم و یک گل هم می‌توانستم بزنم که دفاع آنها از روی خط در آورد اما اصلاً مهم نیست و خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم پیروز میدان شویم. اکنون هم می‌رویم به قطر و امیدوارم با دست پر برگردیم، هرچند که خودمان می‌دانیم بازی سختی در پیش داریم.
الغرافه رقیب شماست یا الاهلی؟
الغرافه تیم خوبی است اما الاهلی هم تیم قدرتمندی است. به نظرم همه تیم‌های گروه ما بسیار خوب هستند و شرایط هیچ چیز مشخص نیست و تا روز آخر مرحله گروهی هیچ چیز مشخص نیست.
رویارویی با جبرئیل سیسه، برشیانو، نه‌نه و سایر بازیکنان بزرگ الغرافه بدون شک برایت جذاب خواهد بود.
خب سیسه، بازیکن تیم ملی فرانسه و نه‌نه و حتی برشیانو بازیکنان خوبی هستند و این تیم بازیکنان خوبی در ترکیب خود دارد که همه آنها خوب هستند و امیدوارم بازی زیبایی از آب در بیاید و سپاهان در آن به پیروزی برسد.
راستی می‌دانستی پیراهن سیسه هم ۹۹ است؟ چرا در لیگ قهرمانان پیراهنت را عوض کردی و به جای ۳۳، شماره ۹۹ را پوشیدی؟
دلیل خاصی نداشت که پیراهن عوض کردم.
به الغرافه گل هم می‌زنی؟
انشالله که بزنم؛ در هر حال موفقیت تیم برایم خیلی مهم تر است اما تلاشم را می‌کنم که برای سپاهان در این مسابقه گلزنی کنم و مثمر ثمر هم باشم و اگر شد گل هم بزنم.
قبل از بازی به طرف نیمکت الغرافه هم می‌روی؟
نه؛ دلیلی ندارد که این کار را بکنم؛ الغرافه چه کار دارد به من. این تیم ایران نیست که من در آن بازی کرده باشم و مهم باشد که قبل از بازی به طرف نیمکتش بروم.
تا کنون چند پاس گل داده‌ای؟
تا الان ۱۳ پاس گل داده‌ام؛ در لیگ قهرمانان هم ۳ پاس گل.
پس آقای پاس گل هم می‌شوی؟
انشاالله که آقای پاس گل ایران هم بشوم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391