برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خسروی : عسگری بدون اطلاع فدراسیون نامه‌نگاری کرد

سه‌شنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۸ — ورزش۳

داور بازنشسته بین‌المللی فوتبال ایران گفت: حسین عسگری در نامه‌نگاری بدون اطلاع با کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه من مرتکب تخلف شده است.

علی خسروی

علی خسروی اظهار داشت: حسین عسگری در سایت فدراسیون فوتبال اعلام کرده که با رایزنی او هدایت ممبینی به عنوان ناظر ای اف سی انتخاب کرده است. من ‌می‌گویم ممبینی به خاطر لیاقت خودش ناظر شده و به او تبریک می‌گویم اما حسین عسگری مرتکب تخلف شده زیرا او بدون اطلاع کمیته داوران و فریدون اصفهانیان و حتی فدراسیون فوتبال به ای اف سی نامه نوشته و اعلام کرده که خسروی را برای نظارت دعوت نکنند.

به گزارش فارس ، وی ادامه داد: می‌خواهم بدانم آقای عسگری چرا علیه من به کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه نوشته و اینکه چه فرقی بین من و ممبینی است که او رایزنی می‌کند تا یک سهمیه ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا کم شود ضمن اینکه اگر عسگری چنین قدرت لابی‌گری‌ دارد چرا لابی نمی‌کند تا خودش مدرس داوری شود؟

خسروی تصریح کرد: من نمی‌خواستم این مسائل را رسانه‌ای کنم اما وقتی آنها این مسائل را بیان کردند من هم مجبورم همه چیز را به رسانه‌ها بگویم و به اطلاع افکار عمومی برسانم. نامه‌نگاری عسگری بدون اطلاع فدراسیون و کمیته داوران به ای‌اف‌سی برای حذف من تخلف آشکار است و من این مسئله را به وزارت ورزش فدراسیون فوتبال و سازمان بازرسی کل کشور اطلاع داده‌ام و سازمان بازرسی نیز تاکید کرده که چنین تخلفی صورت گرفته است.

خسروی افزود: یوشیمی اوگاوا رئیس دپارتمان داوری کنفدراسیون فوتبال آسیا در دو ایمیل جداگانه به من اعلام کرده عسگری به او گفته که خسروی با فدراسیون فوتبال ایران همکاری ندارد و بهتر است برای نظارت به کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز دعوت نشود. این در حالی است که در یکسال گذشته هیچ ابلاغ نظارت و تدریس به من داده نشده است آن هم در حالیکه در سال ۲۰۱۲ به عنوان ناظر منطقه‌ای آسیا انتخاب شده‌ام.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391