برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رسول کربکندی: افراد علمی به تنهایی نمی‌توانند جوابگوی نیاز ورزش باشند

شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۲۷ — ایسنا

کارشناس فوتبال کشور گفت: با توجه به اینکه علم بر تمامی مسائل مستولی شده است باید در کنار استفاده از افراد علمی، از با تجربه‌ها نیز بهره برد چرا که علم به تنهایی نمی‌تواند جوابگوی نیاز ورزش باشد.

رسول کربکندی

رسول کربکندی، در خصوص تاثیر علم در فوتبال اظهارکرد: اجازه دهید کلی تر و در خصوص ورزش صحبت کنم و نه تنها فوتبال. ورزش بدون علم امکان پذیر نیست و با تغییراتی که در ورزش دنیا وجود دارد و بدنسازی‌ها و نرمش‌ها و کارهای روانشناسی صورت گرفته در ورزش و تحقیقاتی که وجود دارد نشان می‌دهند که علم در ورزش اجتناب ناپذیر است.

این کارشناس با بیان اینکه باید حتما در کنار ورزش به علم نیز توجه خاصی داشت، ادامه داد: اکنون مربیان وبازیکنان با توجه به اینکه وسایل ارتباط جمعی افزایش پیدا کرده است، دسترسی شان به علم بیشتر شده است.

کربکندی در پاسخ به این سوال که چه موانعی بر سر ورود علم به فوتبال وجود دارد، عنوان‌کرد: مانعی وجود ندارد فقط باید فضا را به گونه‌ای ایجاد کنیم که آدم‌هایی وارد شوند که بیشتر علمی هستند و با به کارگیری افراد دانشگاهی فضا را برای ورود هرچه بیشتر علم به فوتبال فراهم آوریم.

وی با اشاره به اینکه در فوتبال ما بیشتر از آدم‌های با تجربه استفاده می شود، افزود: این افراد به دلیل اینکه شناخته شده تر هستند بیشتر مورد توجه مدیران قرار می‌گیرند چرا که اینگونه افراد امتحان خود را پس داده‌اند.

کربکندی ادامه داد: باید نگرش در ورزش را تغییر دهیم و با توجه به اینکه علم بر تمامی مسائل مستولی شده است باید در کنار با تجربه‌ها از افراد علمی نیز بهره برد چرا که علم به تنهایی نمی‌تواند جوابگوی نیاز ورزش باشد.‌

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391