برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس کمیته تحقیق کنفدراسیون فوتبال غرب آسیا: بازیکنان لبنان مقابل کره‌جنوبی تبانی کردند

جمعه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۲ — فارس

زریقات گفت: بحث تبانی برخی بازیکنان لبنان به دیدار تیم ملی این کشور مقابل کره‌جنوبی مربوط می‌شود.

تیم لبنان و تیم کره جنوبی

در روز پانزدهم اسنفدماه سال جاری خبرگزاریها خبری مبنی جلسه ویژه در دفتر مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون منتشر کرد که در همین نشست ویژه موضوع شکایت فدراسیون فوتبال ایران از لبنان به خاطر تبانی برخی بازیکنان لبنان به فیفا رسانه ای شد.

در همین نشست نامه فدراسیون فوتبال کشورمان رسماً برای رسیدگی به تبانی فوتبال لبنان و قطر به شخص جروم والکه، مدیرکل فیفا ارسال شد و انتشار این خبر بازتاب‌های متعددی را در رسانه های عربی به همراه داشت.

فادی زریقات، رئیس کمیته تحقیق کنفدراسیون فوتبال غرب آسیا در واکنش به شکایت ایران مبنی بر تبانی تیم های ملی لبنان و قطر در مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: تخلف برخی بازیکنان تیم ملی لبنان در بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ روی نداده و بلکه این تخلف در دیگر بازی‌ها رخ داده است.

فرزیقات در پاسخ به روزنامه الاخبار گفته که تبانی در بازی با کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا روی داده است و برای اتحادیه فوتبال ایران سوء تفاهم روی داده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391