برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی: پارسال تیم صاحب نداشت بیشتر پول گرفتیم

سه‌شنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۷ — گل

تیمی مثل صنعت نفت آبادان با آنکه در انتهای جدول است ، بازیکنانش علاوه بر اینکه ۸۰ درصد قرار داد خود را دریافت کردند بودجه ی سال بعدشان هم چه در لیگ برتر باشند و چه لیگ یک مشخص شده

محمدرضا مهدوی

اوضاع بد و بلاتکلیفی در باشگاه داماش ادامه دارد .
این بار محمدرضا مهدوی کاپیتان داماش در مصاحبه با سایت وارش به قویدل مالک باشگاه و روند کاری اش تاخته است : اما کاری به کار ماندن یا رفت آقای قویدل نداریم ، ایشان فقط در اسم مالک باشگاه هستند ولی به تعهدات خودشان عمل نکردند و در حالی که ژنج بازی به پایان فصل باقی مانده است فقط ۱۵ الی ۲۵ درصد قرار داد بازیکنان را پرداخته کرده است در صورتی که باید تا به اینجای فصل ۷۰ درصد پرداخت می شد.
مهدوی در ادامه وضع را اسف بار قلمداد می‌کند و می گوید:اداره دارائی مالیات قرارد داد پارسال بازیکنان را طلب کرده است در حالی که هنوز تعدادی از بازیکنان هنوز قرار داد پارسال خود را دریافت نکردند.خیلی از بازیکنان جوان تیم بابت هزینه های روزمره با مشکل مواجه هستند و امیدوارم هیئت فوتبال گیلان ، مسئولان استانی و باشگاه هرچه زودتر فکری به حال تیم بکنند،تا کی باید فوتبال رشت چوب این بلاتکلیفی‌ها را بخورد؟
کاپیتان داماش که دیگر تُنِ صدایش از حد معمول بالا رفته است رو به شهرام قویدل می گوید:تیمی مثل صنعت نفت آبادان با آنکه در انتهای جدول است ، بازیکنانش علاوه بر اینکه ۸۰ درصد قرار داد خود را دریافت کردند بودجه ی سال بعدشان هم چه در لیگ برتر باشند و چه لیگ یک مشخص شده است.من نمی دانم آقای قویدل چرا این گونه می‌کند ، اگر مشکل ما بازیکنان هستیم پول ما را بدهد و ما سال آینده می رویم و اگر هم نمی تواند هزینه کند خودشان تشریف ببرند!
مهدوی در پاسخ به این سوال که آیا با رفتن قویدل در این شرایط مشکلی حل می شود گفت:پارسال تیم مالک نداشت ولی آقای عابدینی با ما رو راست بود و ما هم به خاطر صداقت مدیریت باشگاه و به عشق هواداران بازی می کردیم و از جان مایه می گذاشتیم در ضمن از حق هم نباید بگذریم که پارسال با آنکه مالک نداشتیم بهتر پول می گرفتیم ولی آقای قویدل در چند ماه اخیر فقط وعده داده اند و دیگر بریده ایم و از ایشان می خواهیم تکلیف خودشان با این تیم و هوادارانش را مشخص کنند تا بازیکنان تکلیفشان مشخص شود که اگر مالک ندارند باز هم به خاطر تعصبی که به این تیم دارند بازی کنند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391