برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درلابه لای جملات کیا ؛حرفهایی مهم تر از گریه

سه‌شنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۷ — گل

ظاهرقضیه ، همان اشک و گریه و اندوهی بود که نود دیشب را تبدیل به یکی از مهمترین های این سال هایش کرد ، اما مهدی مهدوی‌کیا، به جز این چیزهای مهم دیگری هم گفت. کلماتی که البته زیرآوار اشک گم شدند ....

مهدی مهدوی‌کیا

۱) با یحیی سر مسائل فنی بحثی ندارم !

بحث مهدوی‌کیا از آن‌جائی آغاز شد که در جلسه‌ی او و یحیی پیش از تمرین پرسپولیس، سرمربی سرخ‌پوشان کاپیتان را از نظر فنی و بدنی به دور از شرایطی می‌خواند که بتواند در این مقطع پرسپولیس را یاری کند. کاپیتان از سرمربی وقت می‌خواهد تا تصمیم بگیرد. در توصیف این لحظات بود که مهدوی‌کیا گفت: من از نظر فنی بحثی با یحیی ندارم. وقتی با مربی های بزرگی مثل تاپمولر ، تواس دال ، پاگلسدورف و... کارکردم نمی توانم با گل محمدی بخث فنی داشته باشم. . .

۲) اشتباهات زندگی خصوصی

فردوسی‌پور بارها و بارها مهدوی‌کیا را با لحن‌های متفاوت دوست‌داشتنی، الگو و اسطوره خطاب کرد اما مهدوی‌کیا هم چندین بار تاکید داشت که او نیز اشتباهاتی در زندگی خصوصی و حرفه‌ای خود انجام داده است و جالب است وقتی عادل از او می‌پرسد اگر به گذشته بازگردی کدام تصمیم را نخواهی گرفت، او مسیر حرفه‌ای خود را می‌ستاید و از درستی تصمیم‌هایش برای پیشرفت و ترقی می‌گوید تا ذهن مخاطب صرفا درگیر اشتباهات او در زندگی خصوصی شود...

۳) من پای این مردم ایستاده‌ام !

این هم از جملات مهم مهدوی‌کیا بود . او ادامه این جمله را گفت: " البته نمی‌گویم کجا و چگونه ...." و حدس این مسئله با خود شماست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391