برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: اعتراضمان را به این حکم به کمیته انضباطی ارائه کردیم

یکشنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۸ — باشگاه خبرنگاران

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص محرومیت تماشاگران استقلالی گفت: در حال حاضر ما نسبت به این رأی اعتراض داریم و قرار است از طریق کمیته انضباطی باشگاه این مسئله را به مسئولان کمیته انضباطی برسانیم.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی سرپرست تیم فوتبال استقلال&#۱۶۰; افزود: محروم کردم تماشاگران از دیدن بازی در دبی از فوتبال دوا نمی کند هواداراچند تیم لیگ برتری تا الان محروم شدند ولی اتفاق مثبتی در فوتبال رخ نداده است.

ماجدی در ادامه اظهار داشت، در همه جای دنیا اقداماتی در جهت جذب تماشاگر می کنند تماشاگران ما که خود جوش به ورزشگاه می آیند مسئولان فوتبال آنها را محروم می کنند.

وی در ادامه بیان داشت: باشگاه استقلال هتک حرمت نسبت به کاظمیان و مظفری زاده را محکوم می‌کند به هر حال مسئله مد نظر باشگاه استقلال این است که به جای محروم کردن تماشاگران باید فرهنگسازی صورت بگیرد.

سرپرست استقلال عنوان کرد: به نظرم تماشاگران یک جلسه به ورزشگاه نیایند در بازی بعدی هم اخلاق را رهایت نخواهد کرد چراکه فرهنگسازی صورت نگرفته است.

ماجدی تصریح کرد: مسئولان تراکتورسازی با مطرح کردن اختصاص ۵۰ درصد از ورزشگاه آزادی به هواداران تراکتور سازی حاشیه های قبل از بازی درست کردند برخی از مدیران جو سازی درست و تفکرات غلطی را در فوتبال ایجاد می کنند.

وی در ادامه بیان داشت: موقعی که مسئولان فوتبال قانون ۱۰ درصد را برای تماشاگران میهمان اجرا نمی کنند باعث بروز مشکلاتی در ورزشگاه می شوند جرقه حاشیه هایی ایجاد شده را جعفری مدیر عامل تراکتور سازی آغاز کرد.

وی در باره تشویق وی و قلعه نوعی از سوی کمیته انضباطی گفت: تشویق در فوتبال‌ها به این صورت است که فقط یک عده در جایی می نشینند و کف می زنند و پاداش در کار نیست.

وی در ادامه تصریح کرد: ما به دنبال پاداش نیستیم چرا که یکسری از وظایف قانونی مان را انجام دادیم و نسبت به توهینی که به مظفری زاده شد عذر خواهی کردیم.

وی عنوان کرد: محرومیت تماشاگران ما در بازی با گهر درود در هفته سی و یکم اعمال می شود و بازی با سپاهان تماشاگران می توانند حضور یابند.

وی درباره بازی ۹ فروردین با سپاهان گفت: سازمان لیگ هنوز ابلاغیه ای به ما نداده که این بازی در ۹ فروردین برگزار یا در زمان دیگری انجام می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391