برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی:حنیف پشیمونه !

جمعه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۲۶ — گل

این طور که به نظر می رسد ، موضوع عمران زاده در حال حل شدن است چون سرپرست باشگاه استقلال گفته است: حنیف عمران زاده از حرکت اش اظهار پشیمانی کرده است...

میرشاد ماجدی در گفت و گو با اوج نیوز درباره اتفاقی که برای مدافع استقلال در جریان دیدار با العین رخ داد، اظهارداشت: حنیف عمران زاده در اختیار باشگاه قرار گرفته و کمیته انضباطی سریعا پیگیر ماجرای اوست تا جلسه برگزار شود و درباره او تصمیم گیری شود. حنیف بازیکن باغیرتی است و فشار زیادی روی او بوده که چنین حرکتی انجام داده است.
وی ادامه داد: با صحبتهایی که عمران زاده انجام داده استنباط من این است که او پشیمان شده و اظهار ندامت کرده است. همه کسانی که به تعویض یا بازی نکردن اعتراض می کنند سرمایه های استقلال هستند و از روی تعصب یا جوانی و کم تجربگی دست به چنین کارهایی می زنند.
ماجدی افزود: همه بازیکنان دوست دارند در پیروزی های تیم سهمیم باشند و وقتی بازیکنی اعتراض می‌کند که چرا در ترکیب اصلی نبوده نشان دهنده این است که به تیمش تعصب دارد و دلش می خواهد برای تیم زحمت بکشد. در نهایت این قلعه نوعی است که ۱۱ نفر نهایی را انتخاب می‌کند و شاید تضادهایی بین افکار او و بازیکنان باشد که چنین اتفاقاتی را رقم می زند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391