برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: باید در سریعترین زمان سرمربی جوانان انتخاب شود

یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۰ — ایسنا

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال می‌گوید در فاصله شش ماه تا آغاز رقابتهای انتخابی جوانان آسیا، یکی از اولویت‌های این کمیته انتخاب سرمربی برای این تیم است.

میرشاد   ماجدی

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی درباره آخرین وضعیت تیم‌های پایه‌ای ایران گفت: تیم‌های ملی زیر۱۷ و زیر۱۶ و زیر ۱۴ در حال کار کردن و برگزاری اردوهایشان هستند و برنامه‌هایشان با نظم و ترتیب خاصی پیش می‌رود.

ماجدی ادامه داد: تیم ملی زیر۱۷ سال که دیروز یک بازی دوستانه با تیم بزرگسالان پرسپولیس داشت آنطور که من شنیده‌ام بازی خوبی را به نمایش گذاشته است و هر چند بازنده بوده اما مسلما بازی با تیم‌های بزرگسال تجربه خوبی به نوجوانان می‌دهد. این تیم قرار است اواسط اسفند برای انجام یک یا دو بازی دوستانه به عراق برود و با تیم زیر۱۷ سال عراق بازی کند که به جام جهانی نوجوانان هم صعود کرده و مطمئنا این یک بازی خوب برای آماده سازی جام جهانی نوجوانان است. من با شناختی که از تیم ملی زیر ۱۷ سال و علی دوستی مهر دارم بسیار امیدوارم که این تیم ازمرحله گروهی جام جهانی زیر۱۷ سال امارات به مرحله حذفی صعود کند. در هر حال امید بسیاری به این تیم وجود دارد.

سرپرست کمیته جوانان ادامه داد: تیم ملی زیر ۱۶ سال هم قرار است در اوایل سال به تورنمنت گالینی ایتالیا برود که تورنمنت بسیار خوبی است و تیم‌های نوجوانان ایران در سالهای گذشته در این تورنمنت شرکت کرده بودند. این تیم برای رقابتهای مقدماتی قهرمانی آسیا که سال آینده برگزار می‌شود درحال آماده سازی است. تیم زیر ۱۴ سال هم تورنمنت ازبکستان را پیش‌رو دارد که در حال آماده سازی برای آن تورنمنت است و قبل از پایان سال به ازبکستان خواهد رفت.

ماجدی در پایان درباره انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان گفت: همانطور که گفته بودم ما قصد داشتیم علی دوستی مهر را سرمربی تیم ملی جوانان کنیم اما رقابتهای مقدماتی قهرمانی آسیا دقیقا با رقابتهای جام جهانی نوجوانان همزمان شده و به همین دلیل این امکان در حال حاضر وجود ندارد. گزینه‌هایی هم مد نظر داریم و باید هر چه زودتر سرمربی تیم ملی تیم ملی جوانان انتخاب کنیم و اردوهای استعدادیابی را ترتیب دهیم چرا که تا برگزاری رقابتهای مقدماتی چیزی حدود شش ماه فرصت داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391