برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: تماشاگران تراکتور، فقط ۱۰ درصد!

سه‌شنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۴۱ — گل

جنگ دو تیم تراکتور و استقلال بر سر تصاحب سکوهای ورزشگاه آزادی از حالا آغاز شده است.

امیر قلعه‌نوعی و میرشاد   ماجدی

در همین زمینه سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران گفت: براساس قانون ۱۰ درصد ورزشگاه آزادی را به هواداران تراکتورسازی اختصاص می دهیم و پیشنهاد تراکتورسازی مورد قبول باشگاه استقلال نیست.

میرشاد ماجدی ضمن اعلام این مطلب افزود: تیم تراکتورسازی در بازی رفت فقط ۱۰ درصد به تماشاگران استقلالی داد. آنها نباید از ما انتظار داشته باشند که ۵۰ درصد ورزشگاه آزادی را در اختیارشان بگذاریم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: به طور حتم اختصاص ۱۰ درصد ورزشگاه به هواداران حریفمان قانونی است و ما خلاف قانون عمل نمی کنیم.

وی بیان کرد: مطرح کردن اختصاص ۵۰ درصد ورزشگاه آزادی به هواداران تراکتور یک نوع تبلیغات باشگاه تراکتورسازی است تا از لحاظ روحی و روانی مشکلاتی را برای استقلال به وجود آورد.

ماجدی عنوان کرد: باشگاه استقلال حرفه ای است و اسیر شعارهای مدیر عامل تراکتورسازی نمی شود از هواداران استقلال خواهش می کنم که به ورزشگاه آزادی بیایند و آنجا را سراسر به رنگ آبی در آورند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره بازی با تراکتورسازی گفت:‌ این بازی برای تیم ما سه امتیاز دارد و حساسیت زیادی ندارد.

وی درباره اعتراض صبایی‌ها به داور مسابقه گفت:‌ تیم ما مظلوم واقع شده است. برخی از مدیر عاملان و سرپرستان جو نامناسبی برای استقلال راه انداختند. کارشناسان داوری اذعان کردند که داور پنالتی ضعیفی به نفع استقلال گرفته است اما باید بگویم که یداله جهانبازی داور مسابقه قضاوت خوبی انجام داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391