برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرهاد مجیدی: چهره سال شدن افتخار بزرگی است؛ مردم متشکرم

یکشنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۶ — خبرآنلاین

فرهاد مجیدی می گوید بار دیگر لطف مردم خوب ایران شامل حالش شده و انتخاب به عنوان چهره سال خبرآنلاین از سوی کاربران ما ، مسئولیت او را بیش از قبل سنگین می کند.

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی در نظرسنجی خبرآنلاین به عنوان چهره سال کشور انتخاب شد. این انتخاب مردمی در حالی صورت گرفت که در این نظرسنجی شخصیت‌های مطرحی در عرصه‌های سیاست و ورزش و اقتصاد حضور داشتند و حتی در ورزش هم چهره‌هایی مانند محمد بنا آرای بسیاری را متوجه خود می‌دیدند با این حال مجیدی ۴۰ درصد کل آرا را به خود اختصاص داد تا ثابت شود از چه محبوبیتی در جامعه برخوردار است. این نظرسنجی و نتیجه آن، بهترین بهانه بود تا آخرین مصاحبه سال را با فرهاد مجیدی انجام دهیم.
* در نظرسنجی خبرآنلاین به عنوان برترین چهره سال انتخاب شدید. چه نظری دارید؟
باید از همه مردم عزیز ایران که به من رای دادند و چه آنهایی که رای شان شخص دیگری بود تشکر کنم. مخصوصا از هواداران استقلال که همیشه مرا شرمنده محبت های خودشان کردند. من فکر می‌کنم این عنوان لایق بزرگانی مثل آقای بنا و دیگر مدال‌آوران المپیکی بود؛ اما در هر صورت از اینکه کاربران سایت خبرآنلاین مرا به عنوان چهره سال انتخاب کردند خیلی خوشحالم و مثل همیشه مدیون و شرمنده مردم هستم .
* در لیگ برتر و لیگ قهرمانان مدام گل می‌زنی اما باز هم بازیکن ثابت تیم نیستی. این تو را عصبانی نمی‌کند؟
نه. من به عنوان یک بازیکن تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم می‌کن. بازی کردن یا بازی نکردن من به نظر سرمربی تیم بستگی دارد. من چه فیکس بازی کنم و چه به عنوان ذخیره وارد میدان شوم، به تصمیم مربیان احترام می‌گذارم. هدف من موفقیت تیم و خوشحالی هواداران است و از صمیم دل خوشحالم که در این چند بازی که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شدم، دل هواداران را به با گلزنی به دست آوردم.
*چه دلایلی باعث بازگشتت به استقلال شد؟
از اول هم گفتم اگر بدانم دل یک هوادار از بازگشت من خوشحال می شود برمی‌گردم. من اول برای دل خودم و بعد به خاطر هواداران برگشتم. منتی هم به گردن هیچ کس نیست. شادی و خوشحالی هواداران برای من از همه موارد مهمتر است. من همه موفقیت هایم را مدیون هواداران هستم. بخصوص در این مدت از هواداران حاضر در ورزشگاه انرژی مثبت گرفتم و باعث شد تا با گل هایم هواداران را خوشحال کنم و این لطف خدا و دعای پدر و مادرم و هواداران عزیز است. وقتی شادی هواداران را می‌بینم به خودم می‌بالم که تصمیم گرفتم به استقلال برگردم.
* سال ۹۱ از نظر فرهاد مجیدی چگونه بود؟
سال ۹۱ برای من سال خوبی بود امیدوارم همه مردم هم سال خوبی را سپری کرده باشند .
* چه آرزویی برای سال ۹۲ داری؟
برای همه مردم عزیز کشورم در هر جایی از جهان که هستند آرزوی سلامتی و سربلندی دارم و امیدوارم شاد و خرم باشند.
* چه شعاری در سال جدید برای هواداران دارید؟
شعار من این است «من برای کسانی که از من متنفر هستند وقت ندارم؛ چون درگیر دوست داشتن کسانی هستم که دوستم دارند».
* به عنوان آخرین سوال. صحبت‌های زیادی در مورد خداحافظی‌ات از فوتبال مطرح است. اگر امکان دارد در این باره هم توضیح بده.
من در این مورد بارها صحبت کرده‌ام و هنوز تصمیمی برای خداحافظی نگرفته‌ام؛ اما بگذارید بگویم که این خود من هستم که باید این تصمیم را بگیرم. شاید تا ۴۰ سالگی به فوتبال ادامه دهم و شاید همین فردا از فوتبال خداحافظی کنم. واقعا هیچ چیز معلوم نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391