برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درباره ملوان؛ بی پولی بیشتر بهشان می‌سازد

سه‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۵۴ — گل

این روزها نوشتن از اتفاقات ملوان کمی حساس‌تر شده و این از جایی نشأت می‌گیرد که شوک جدیدی به این تیم وارد شده و پس از مسئله احمدزاده و استعفای او از سرمربیگری ملوان بحث داغ این روزها چیزی جز نوع اداره تیم یا همان هزینه‌هایی که باید صرف تیم شود نیست. گویا بحران‌ها قرار نیست دست از سر ملوان بردارند تا آنها حداقل برای چند هفته آرامش را تجربه کنند

تیم ملوان

پس از بازی با فولاد تعدادی از بازیکنان به جهت اعتراض برای دریافت‌هایشان لب به سخن گشودند و پس از این مصاحبه‌ها بود که بسیاری به عمق رخداد در ملوان پی بردند. بازیکنان به صورت مستقیم یا غیرمستقیم هدایتی را مخاطب حرف‌هایشان قرار دادند. به هر صورت حداقل آنها انتظار دارند در اولین سال حضور هدایتی در این تیم از این گونه اتفاقات نیفتد. بازیکنان ملوان پیش از بازی با استقلال چک‌هایی را دریافت کردند حال آن‌که عاقبت این چک‌ها چه شد و آیا پاس شدند یا نه را کسی نمی‌داند. بازیکنان ملوان در حال دست و ‌پنجه نرم کردن با مشکلات اقتصادی هستند. مشکلاتی که همه انزلی‌چی‌ها از مالا (صیاد) گرفته تا برنجکار در این روزهای بد اقتصادی با آن درگیر هستند.

خواستن مطالبات یکی از خواسته‌های به حق آنهاست ولی شاید هدایتی هم در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات اقتصادی است.

در روزهایی که مسئولیت مالکیت ملوان را نهادهای دیگر بر عهده داشتند شاید تنها چیزی که بسیاری از هواداران ملوان را خوشحال می‌کرد این بود که حداقل خیال‌شان از بابت این‌که پولی ندارند جمع بود. در اینکه هواداران و بازیکنان وظایف‌شان را به خوبی انجام دادند شکی نیست. حال که انتظارها بالا رفته و همه به یک ملوان آسیایی فکر می‌کنند و با هدایتی"یا علی" گفتند شاید این موضوع کمی تلخ باشد که آرزوهایشان را بر باد رفته ببینند. تجربیات تلخ هدایتی در استیل‌آدین شاید باعث شده او کمی به فوتبال بدبین شده باشد.

چیزی که می‌تواند این روزها ملوان را نجات دهد همان تعصبی است که انزلی‌چی‌ها به تیم‌شان دارند. بازیکنان اگر بخواهند به فکر نرفتن به سر تمرین باشند دودش اول به چشم خودشان می‌رود. باید به این نکته توجه کرد که مالکان مختلف می‌آیند و می‌روند و آن چیزی که در انتها در کف چشمه می‌ماند همان هواداران انزلی‌چی هستند که خود را فدایی ملوان می‌دانند.

از ابتدای نیم فصل دوم، از فاجعه ۲۹ آذر گرفته تا استعفای ممی، بحران‌هایی به وجود آمده که می‌توانند کمر هر تیمی را بشکنند. بنابراین اگر باز هم در اطراف ملوان حاشیه ایجاد شود آن گاه است که این اوضاع نه می‌تواند برای هدایتی خوب باشد و نه برای هواداران و بازیکنان که چشم به نتیجه‌گیری این تیم دارند. شاید باید همانند روزهای بی‌پولی گفت: "ما اگرچه پول نداریم اما تعصب و غیرت که داریم".

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391