برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مالکی: تصمیم رویانیان را در جلسه فردا مطرح و بررسی می کنیم

یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۷ — باشگاه خبرنگاران

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تهران گفت: تصمیم رویانیان مبنی بر کناره گیری پرسپولیس از لیگ را در جلسه فوق العاده هیئت مدیره باشگاه که فردا تشکیل می شود، مطرح و بررسی می کنیم.

فدا حسین مالکی

فداحسین مالکی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در بحث کناره گیری پرسپولیس از لیگ که توسط رویانیان مطرح شده، ۲ مطلب وجود داد، یکی اینکه به اشکال مختلف نسبت به پرسپولیس بی محبتی می شود که با توجه به جایگاهی که پرسپولیس نزد مردم دارد، این بی محبتی‌ها به مصلحت نیست و باید این مسایل با دقت بررسی و پیگیری شود.

بحث دیگری هم که مطرح است اینکه ما به جایگاه داوری احترام می گذاریم اما مشکلات داوری که برای تیم ما به وجود آمده، باید در مراجع قانونی پیگیری شده و به آن رسیدگی شود. نه تنها رویانیان بلکه خیلی از مردم و هواداران تیم نگران پرسپولیس هستند که از نظر من حق هم دارند دغدغه داشته و نگران باشند. تصمیم رویانیان را در جلسه فوق العاده هیئت مدیره که امروز تشکیل می شود، مطرح و آن را بررسی خواهیم کرد.

وی افزود: از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران انتظار داریم که روی این مسایل و اتفاقاتی که برای پرسپولیس می افتد، حساس تر باشند و حق یک تیم بزرگ را حفظ کنند چون برخی از تصمیمات ممکن است باعث افزایش احساسات مردم شود که کار درستی نیست. جلسه فوق العاده هیئت مدیره فردا تشکیل می شود و در مورد برخی مسایل و تصمیم رویانیان مبنی بر کناره گیری پرسپولیس از لیگ بحث خواهیم کرد. اینکه تصمیم رویانیان درست بوده یا نه را در جلسه هیئت مدیره مطرح می کنیم و انشاالله این اتفاق نیفتد.

وی تصریح کرد: نظر شخصی خود من این است که تیم پرسپولیس با توجه به روند خوبی که داشته، با قدرت به کارش در لیگ و جام حذفی ادامه دهد اما برای تیم ما مشکل ایجاد می کنند چون در بازی با آلومینیوم هرمزگان هم سرمربی ما و هم کمک او را اخراج کردند که نباید نگاه این چنینی باشد و احساس برخورد نکنند. مگر می شود یک تیم بدون سرمربی و مربی در مسابقه ای شرکت کند؟ اما پرسپولیس در بازی بعدی اش چنین شرایطی دارد. مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته داوران حساس تر باشند و مشکلات به وجود آمده را بررسی کنند. ما هم نگرانی های مدیریت باشگاه و اعضای تیم را در هیئت مدیره حل می کنیم و انشاالله پرسپولیس با قدرت به کارش ادامه دهد.

مالکی در پایان گفت: در پرسپولیس چهره های کارشناسی در بخش های مختلف حضور دارند که دغدغه نسبت به تیم دارند و ناراحت هستند. در مورد مشکلات داوری هم نگرانی این چهره های کارشناس وجود دارد. رویانیان هم به عنوان مدیر عامل باشگاه و کسی که مسئولیت به او سپرده شده است، با همین افراد کارشناس در ارتباط است و نگرانی و دغدغه هایی نسبت به داوری دارد. برای ما به عنوان اعضای هیئت مدیره، این دغدغه‌ها و نگرانی‌ها مهم است و باید نگرش عمیق تری در رابطه با مسایل داوری باشد و تصمیمات جدی تری برای جدی تری برای چنین اتفاقاتی اتخاذ شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391