برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منوچهری: ما خیلی بهتر از تراکتور بودیم

چهارشنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۰ — گل

امین منوچهری معتقد است تیمش شایسته نتیجه بهتری در مقابل تراکتورسازی بوده است. مهاجم نفت تهران که گل مساوی تیمش به دلیل آفساید او مردود شده از این اتفاق و از شرایط کلی بازی در تبریز می‌گوید.

امین منوچهری

بازی چه طور بود؟

بازی که خیلی خوب بود. هر کس نگاه می‌کرد و اسم تیم‌ها را نمی‌دانست فکر می‌کرد تراکتور زرد پوشیده چون واقعا به آن‌ها فشار آوردیم و خیلی بهتر بازی کردیم. در‌‌ همان ۲۰ دقیقه اول ۳ تا موقعیت گل داشتیم اما بعضی وقت‌ها نمی‌شود گل زد. وگرنه از نظر تیمی خیلی بهتر بودیم. گلی هم که جواد کاظمیان زد واقعا فرصت گلزنی نبود در کل نتیجه عادلانه‌ای رقم نخورد.

مثل این‌که در خط حمله به تو پاس نمی‌دهند؟!

نه اتفاقاَ مشکلی نیست. من هم بعضی وقت‌ها پاس نمی‌دهم اما این عمدی نیست و شرایط حساس بازی است که آدم را مجاب به تصمیم‌گیری می‌کند.

چرا برای هواداران تراکتور دست تکان دادی؟

من واقعاَ این موضوع یادم نیست اما تماشاگران تراکتور را خیلی دوست دارم. خیلی خوب به تیم انرژی می‌دهند و برای تیم‌شان نعمتی هستند. اگر کسی کاری به کارشان نداشته باشد آن‌ها هم آرام هستند و فقط به فکر تشویق تیم‌شان هستند. در کل به آن‌ها علاقه دارم باعث جذابیت فوتبال شده‌اند.

گل آفساید؟

باور کنید به پای من نخورد. داور هم فکر کنم آفساید من را به علت کور کردن دید گلر گرفت. من حتی پیش آقای قهرمانی رفتم و قسم جان مادربزرگم را که تا به حال در فوتبال نخورده بودم خوردم و گفتم که اگر آفساید مرا گرفتی به پای من نخورد. اما خب این اتفاق افتاده بود. خود کمک‌داور هم یک بار می‌گفت آفساید شماره ۷ را گرفتم یک بار می‌گفت آفساید تو را گرفتم. معلوم نبود قضیه چیست اما چون ما یک تیم اخلاق‌مدار هستیم نمی‌خواستیم بیش از آن اعتراض کنیم تا جو خراب نشود.

اعتراضت به یعقوب کریمی؟

چیز خاصی نبود. من هم یک بازی به او پاس ندادم و موقعیت بهتر از این را خراب کردم. یعقوب پسر خیلی خوبی است و جزو ملی‌پوش‌هاست. من خودم به شخصه دوست دارم به او کمک کنم. اگر هم در آن صحنه پاس نداده هیچ قصد و غرضی نبوده و این تصمیم آن لحظه یعقوب بوده است.

حرف آخر؟

حرف که زیاد دارم. تیم نفت خیلی تنهاست و مسئولین نفت در تنهایی به ما کمک می‌کنند و هیچ حمایتی از جایی نمی‌شوند. امیدوارم بیشتر به این تیم توجه شود. ضمن این‌که از گزارشگر بازی با تراکتور دلگیرم که یکطرفه گزارش می‌کرد. آن بازی را خیلی‌ها می‌دیدند و درست نیست که به آن صورت کاملا آماتور گزارش می‌کرد. این گزارشگر تبریزی به طور مثال می‌گفت تراکتور باید تیم ضعیف نفت را شکست دهد. اگر ما ضعیف بودیم که جایگاه‌مان این نبود و در مقابل تراکتور آن بازی را انجام نمی‌دادیم. این نشانه بی‌کسی و تنهایی نفت است که در مورد ما این‌طور قضاوت می‌شود در حالی که ما خیلی بهتر از تراکتور بودیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391