برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی‌کهن پاداش میلیونی گرفت

دوشنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۳ — ایسنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال،‌ محمد مایلی‌کهن را تشویق کرد

محمد مایلی کهن

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی با اعلام رای خود در خصوص رفتار پسندیده، جوانمردانه و منش پهلوانی سرمربی تیم گهر دورود، ضمن عذرخواهی از محمد مایلی کهن، مبلغ ۵۰ میلیون ریال به این سرمربی پاداش اعلام کرد.

همچنین کمیته انضباطی پس از بررسی‌های صورت گرفته درباره عدم برگزاری دیدار برق شیراز و شهرداری تبریز را به شرح زیر اعلام کرد:

پس از بررسی اعاده دادرسی باشگاه برق شیراز و مستندات پرونده با ذکر دلایل و ارسال بلیت‌های خریداری شده جهت پرواز بازیکنان به تبریز، تصمیم و اراده باشگاه به انجام مسابقه را اعلام کرده و اظهار داشتند که علیرغم حضور کادر فنی و سرپرست باشگاه در فرودگاه شیراز در ساعت مقرر، تعدادی از بازیکنان حضور نیافته و فقط ۶ بازیکن در فردوگاه حاضر شدند که با توجه به گزارش کارشناسی کمیته مسابقات، کمیته انضباطی با بررسی درخواست باشگاه و مدارک ارائه شده بدوا با قبول درخواست اعاده دادرسی با صدور قرار دستور موقت از دادنامه ۱۳۲۴ مورخ ۹۱/۱۲/۲۲ (در مورد حذف تیم برق شیراز از جدول مسابقات) رفع اثر کرده و این تیم می‌تواند طبق برنامه اعلامی کمیته مسابقات در مسابقه‌های آتی خود حضور یابد و در مسابقه انجام نشده این تیم با شهرداری تبریز هم پس از بررسی‌های میدانی و رسیدگی نهایی، نتیجه متعاقبا اعلام می‌شود. رای صادره قطعی است.

بر همین اساس تیم برق شیراز در رده‌بندی جدید با ۲۲ بازی و ۱۹ امتیاز در مکان ۱۳ جدول و تیم شهرداری تبریز با ۲۲ بازی و ۴۰ امتیاز در مکان چهارم جدول قرار دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391