برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهربان: ایمان دارم که گهر در لیگ می‌ماند، حواسم به شعار تماشاچی‌ها نبود

یکشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۲ — گل

بازی با تراکتور و بازی قبل‌تر آن، خیلی اوضاع روحی‌ام خراب بود. هم به خاطر مسائل داوری بازی با پرسپولیس و هم خستگی

شهرام مهربان

شهرام مهربان اسطوره تیمی است که دارد به لیگ یک برمی‌گردد. اگرچه تماشاچی‌هایش کاری کرده‌اند که حالا تصور لیگ بدون گهر سخت است! مصاحبه گل را با مهربان بخوانید. گلری که در بازی دیروز دروازه گهر را مقابل نفت بسته نگه داشت.

بازی چه طور بود؟

بازی خیلی خوبی بود که روبه‌روی یک تیم قدرتمند مثل نفت توانستیم یک امتیاز بگیریم. اگر چه ما حتماَ باید می‌بردیم و حتی دو سه موقعیت هم داشتیم اما مساوی هم جلوی نفت در زمین خودشان بد نیست.

از بازی خودت راضی بودی؟

امروز از لحاظ روحی و روانی خیلی خوب بودم. بازی با تراکتور و بازی قبل‌تر آن خیلی اوضاع روحی‌ام خراب بود. هم به خاطر مسائل داوری بازی با پرسپولیس و هم خستگی... اما این بازی خوب بودم.

تو کلا مشغول اعتراضی! دیروز هم اعتراض کردی به داور؟

نه... اشتباه می‌کنید. بازی با پرسپولیس خداوکیلی داوری به ضرر ما بود. آقای بخشی‌زاده چند بار برای ما سوت زده، اما آن بازی از دستش در رفته بود. کلا امسال داوری‌ها در سطح متوسطی است.

ماجرای بعد از بازی و اعتراض تماشاگران به خنده بازیکنان چه بود؟

من این صحنه را ندیدم و حواسم جای دیگری بود.

مگر می‌شود آقای مهربان؟! همه این صحنه را دیده‌اند.

راستش درست متوجه نشدم. من فقط دیدم که مرا تشویق می‌کنند. تماشاگران به من لطف دارند و البته من هم همیشه با تمام جان و دل خود بازی کرده‌ام!

اعتماد به نفس خوبی داری. به نظرت در لیگ می‌مانید؟

ما خیلی خوب بازی می‌کنیم. من که به شخصه خیلی امیدوارم. اگر تماشاگران همچنان حمایت کنند و ما را مورد لطف خودشان قرار بدهند ما می‌توانیم در لیگ بمانیم... من ایمان دارم که این را می‌گویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391