برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر مجموعه آزادی: ۱۵ هزار صندلی متعلق به تماشاگران تراکتورسازی است

جمعه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۴ — ایسنا

سکوهای پیش‌بینی شده برای هواداران تراکتورسازی حدود ۱۵ هزار نفر است.

توفیق کابلی با بیان این مطلب گفت: تماشاگران تراکتورسازی که تاکنون به ورزشگاه آزادی آمده‌اند به سمت جایگاه‌های تعیین شده‌ هدایت شدند. سازمان لیگ بخشی از سکوهای استادیوم را برای هواداران این تیم اختصاص داده که در قسمت شرقی قرار دارد و ظرفیت آن حدود ۱۵ هزار نفر است. با توجه با بارش‌های دیروز و هوای سرد امروز ورزشگاه پیش‌بینی می‌کنم سکوهای تعیین شده برای تمام تماشاگران این تیم کفایت کند.

وی در پاسخ به این که چرا درهای ورزشگاه زودتر از زمان اعلام شده باز شد، افزود: پیشنهاد کرده بودیم به منظور پاکسازی سکوها از برف و خشک شدن‌شان، تماشاگران زودتر از ساعت ۱۲ نیایند اما به خاطر ازدحام تماشاگران تبریزی پشت درهای استادیوم که باعث ترافیک در خیابان‌های اطراف هم شده بود باعث شد درها حدود ۲ ساعت زودتر باز شود، هرچند ما ورود زودهنگام را ممنوع نکرده بودیم.

کابلی در پاسخ به این سوال که اگر استقبال هواداران تراکتورسازی بیش از ظرفیت تعیین شده باشد، چه خواهید کرد،‌ پاسخ داد: این دیگر بر عهده ما نیست. طبق قانون مجموعه ورزشی آزادی وظیفه دارد وسایل و امکانات سخت‌افزاری کافی را برای برگزاری مسابقات آماده کند اما کنترل شرایط و هرگونه تصمیم درباره تماشاگران در اختیار سازمان لیگ، تربیت بدنی و یگان ویژه است. مدیریت داخل مجموعه در حین بازی‌ها را هم فرماندهی یگان ویژه بر عهده دارد.

مدیر ورزشگاه آزادی با بیان اینکه بلیت فروشی و استقرار یگان ویژه از ساعت ۸ آماده به خدمت بود،‌ درباره وضعیت چمن استادیوم با توجه به بارش‌های دیروز، گفت: روی چمن کاور کشیده بودیم و اکنون نیز وضعیت بسیار خوبی دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391