برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسعود مرادی : جای تراکتور سازی با هوادارانش در آسیا خالی بود

دوشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۴۴ — گل

مسعود مرادی داورسرشناس کشورمان که بعنوان ناظر داوری در بازی گسترش فولاد ونفت مسجد سلیمان از رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان حضور داشت در مورد مسابقه حساس تراکتور سازی والجزیره امارات گفتگویی را انجام داده که از نظرتان می گذرد.مسعود مرادی

مرادی که با تیم داوری تراکتور ، الجزیره دیروز عصر ( یکشنبه ) با پرواز تهران به تبریز همراه بوده در مورد شناخت خود از داور این مسابقه گفت : آقای تان های از کشور چین که ۴۲ ساله است یکی از بهترین داوران وسر لیست آن کشور است وچندین سال است که در لیست الیت آسیا هم حضور دارد وتا انجای که ذهنم یاری می دهد برای تیم ملی کشورمان هم سوت زده است ، کمیته داوران afc با انتخاب ایشان وهمو طنانش بعنوان تیم داوری سعی کرده از بهترین وبا تجربه ترین دواران خودبرای این دیداراستفاده کند .

مرادی ادامه داد : با توجه به اولین حضور تراکتور سازی در لیگ قهرمانان آسیا و انبوه هواداران این تیم که یک فاکتور مثبتی در سطح قاره به شمار می آید انتظار داریم با رفتار حرفه ای بازیکنان وتماشاکران حضور در عرصه بین المللی با ثمرات مثبتی برای مردم آذربایجان وکشورمان توام شود ، تماشاگران سرمایه های اصلی فوتبال به شمار می ایند وامید وارم با تشویق های مناسب خود با دوری از هر گونه حاشیه روز بیاد ماندنی را برای فوتبال کشور مان رقم بزنند ، آذربایجان پتانسیل افتخار افرینی را داراست وبه نظرم سالهاست که وجود چنین تیمی با این هوادارش در آسیا خالی بود .

مسعود مرادی که از دوران داوری خاطرات خوبی از شهر تبریز دارد می گوید : به جرات می توانم بگوییم که چه بعنوان داور چه بعنوان ناظر هر وقت به این شهر قدم گذاشته ام لطف محبت مردم شاممل حالم بوده واین مردم استحقاق شان خیلی بیشتر از اینها است وامید وارم فردا با کسب پیروزی اولین گام را محکم بردارند ومردم با رضایت کانل راهی خانه های خود شوند .

حضور در ورزشگاه یادگارو تماشای دیدار دو تیم آخرین موردی بودکه مرادی توضیح داد : تیم داوری چینی خیلی دوست داشتند که من همراهشان باشم و اطلاعاتی را نسبت به شرایط تماشاگران ودیگر مسائل داوری از من پرسیدند که منهم توضیح دادم که در یک ورزشگاه خوب سوت خواهند زد ، من خودم هم بی میل نیستم ودوست دارم فردا از نزدیک بازی را ببینم ولی شاید حضور در برنامه ۹۰ امشب مانع این کار شود .

مردای در فروردین ماه ۹۲ برای دیدار الجیش قطر والشباب عربستان از گروه تراکتور سازی بعنوان ناظرانتخاب شده ضمن اینکه در ۲۰ فروردین در دیدار الغرافه قطر والنصر امارات نیز بعنوان ناظرحضور پیدا خواهد کرد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391