برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سجاد مشکل‌پور: بختیار بی‌تربیت و پرروست

سه‌شنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۳ — گل

مدافع بلندقامت نفتی‌ها بعد از اتفاقات بازی استقلال و درگیری با فرزاد حاتمی ، این بار علیه بختیار رحمانی حرف می زند

سجاد مشکل‌پور

حرفهای او علیه کاپیتان فولاد عجیب است : اوضاع نفت چطور است ؟
تمرینات خوبی داشتیم و بازی به بازی بهتر شدیم .بالاخره خدا یک جا باید به بنده هایش کمک کند و با تلاشی که ما می کنیم امیدوارم خدا به کمک ما بیاید تا بتوانیم با نتایج خوبی که میگیریم در لیگ برتر بمانیم . آبادان خیلی حیف است که در لیگ برتر نباشد . ما هم قسم شدیم با بچه های تیم و امیدوارم که به هدفمان برسیم.
مشکل تو با بختیار رحمانی چه بوده؟
من که مشکلی نداشتم اما چند روز پیش چند تا از دوستانم از اهواز زنگ زدند و گفتند بختیار مصاحبه کرده و گفته من ۲روز به فوتبال آمده ام و به ایشان فحش داده ام.
خودت واقعیت در گیری تان را با بگو؟
به جان مادرم که از او بالاتر برای من نیست قسم می خورم در آن بازی آقای رحمانی به حسین کعبی فحش داد... من گفتم بختیار به حسین آقا فحش نده کعبی الگوی تو بوده بازیکن ملی بوده برای مملکت فوتبال کرده کاپیتان فولاد بوده، اندازه موهای سرت فوتبال بازی کرده چرا فحش می دهی... او ۴تا پیراهن از من و تو بیشتر پاره کرده .
چرا فحش می دهی؟ او هم به من گفت تو حرف نزن فلان فلان شده و همان فحشی که به حسین آقا داده بود به منم داد.
تو عکس العمل نشان ندادی؟
چرا دروغ بگویم؟ وقتی یک نفر به شما فحش بدهد خوب عکس المل نشان می دهی. من هم این کار را کردم و جوابش را دادم و متاسفم برای بختیار که کاپیتان فولاد است در حالی که بسیار بی شخصیت و پر از غرور است و البته پر رو که با این رفتار های زشتش آبروی فولاد را برده است.
کعبی با او برخورد کرد؟
خوب بله ایشان هم جواب بختیار را دادند من فقط می توانم بگویم آقای بختیار زمانی که تو در نو جوانان فولاد بازی می کردی حسین کعبی کاپیتان فولاد بود و تو آرزو داشتی که با او عکس بگیری ... اگر غیر از این است ثابت کنم در مورد خودم هم بگویم آقای رحمانی من ۲۲ سال سن دارم البته سن واقعی و از پایه های نفت آمده ام و ۵فصل است که در نفت بازی می کنم. و افتخار می کنم که اولین بازی را در سن ۱۸ سالگی برای نفت انجام دادم .
اگر تو عرضه داشتی با سن قانونی بازی میکردی تا ببینم میتوانستی فوتبالیست شوی یا نه؟ البته این حرفها از آدم بی تربیت و پرویی مثل بختیار بعید نیست.
خیلی ناراحتی؟
راستش نه اگر این حرفها را یک آدم با شخصیت میزد بله ناراحت می شدم چون انتظار داشتم اما از بختیار نه .
شما هردو خوزستانی هستید بهتر نیست آشتی کنید؟
من مشکلی با ایشان ندارم اگرچه بختیار خوزستانی نیست و اهل کردستان عراق است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391